DecoBazaar > Dodatki vintage > Paski > PHARD, nowy, 200 pln z metki (nr 5044381)

PHARD, NOWY, 200 PLN Z METKI

Betti Oro

Cena: 75 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 50,00 zł / 10,00 zł
Phard

Nowoczesność, piękno, wdzięk - to priorytety znanej na całym świecie, włoskiej marki Phard, która podbija serca coraz większej liczby kobiet. Wiele lat pracy najdoskonalszych projektantów zaowocowało szeroką gamą propozycji, dzięki którym każda wymagająca miłośniczka mody, będzie mogła ubrać się od stóp do głów. Wyjątkowość produktów Phard kryje się w doskonałej jakości.


efektowny pas
wykonany ze skory naturalnej w łączeniu z metalowymi łańcuchami
łańcuchy zdobione cyrkoniami

cena na metce: 62 eur

JEDYNY EGZEMPLARZ

Z BOKU BLASZKA Z LOGOWANIEM FIRMOWE


DŁUGOŚĆ CAŁKOWITA 96 CM

NOWY Z METKĄ

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #nowy, #unikatowy, #włoski
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Betti Oro

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top