DecoBazaar > Dom > Kalendarze > Pieskie Życie kalendarz charytatywny 2016 (nr 4831176)

PIESKIE ŻYCIE KALENDARZ CHARYTATYWNY 2016

Pieskie Życie

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Trzeci już rok z kalendarzem pełnym zimnych nosów i merdających ogonów. Tym razem przedstawione historie są z drugiej strony lustra: nasi bohaterowie po długich poszukiwaniach znaleźli dom, opiekuna a co niektórzy farciarze również kompana na psie szwendanie się po okolicy. Dlatego bohaterów jest więcej niż miesięcy, bo jak wszyscy wiedzą od jednego psa lepsze są tylko dwa psy.
Kupując kalendarz dostajesz nie tylko piękną ozdobę na cały rok, ale również dokładasz się do poprawienia losu tych z naszych czworonożnych przyjaciół którzy tego potrzebują. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji 2+4 zajmującej się pomocą psom ze schroniska i przygotowaniem ich do adopcji.
Karty kalendarza są drukowane dwustronnie na kredzie matowej 350 g/m2, zapakowane w teczkę wykonaną z fali kaszerowanej kredą matowa.
Edycja limitowana.
UWAGA: WYSYŁKA PO 11 GRUDNIA

TAGI: ##a4, ##ilustracja, ##kalendarz, ##psy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top