DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Portmeirion Welsh Wild Flowers made in Britain (nr 4862179)

PORTMEIRION WELSH WILD FLOWERS MADE IN BRITAIN

studiolepianka

Cena: 42 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Talerzyk Porcelanowy sygnowany PORTMEIRION z rzadko spotykanej edycji WELSH WILD FLOWERS By Angharad Menna Portmeirion China i co ciekawe MADE IN BRITAIN. . Najwyższa jakość grubej, solidnej, szlachetnej porcelany w ciepłej bieli..Ciekawa forma - półmiseczk Sztuka stołu bardzo efektowna i z klasą :)
Delikatne kwiatowe zdobienie i i ciekawy - zupełnie inny niż w serii Pomona,cz też Botanic Garden szlaczek na rancie. Inna jest też sygnatura. Kolory żywe,miłe dla oka. Wykończenie błyszczące. Rarytas na rynku polskim i nie tylko :)
Góra 15 dół 7 wewnętrzne wgłębienie 9,5 wys. 2
Stan zachowania bdb.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kolekcjonerski, #portmeirion, #rarytas, #sztuka stołu
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top