DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > skandynawskie DRZEWO edukacyjne dla dzieci NAKLEJKI (nr 4958147)

SKANDYNAWSKIE DRZEWO EDUKACYJNE DLA DZIECI NAKLEJKI

CGhome

Cena: 245 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 19,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 45,00 zł / 9,00 zł
Czas realizacji: 5 dni roboczych
Olbrzymie drzewo wypełni cały pokój Twojego dziecka. Pomoże Ci odpowiadać na pierwsze pytania dziecka - co to jest, gdzie są liście, gdzie jest ptaszek, co to za kolor, pobudzi jego kreatywność i ciekawość świata, a dla starszego dziecka będzie inspiracją do tworzenia pierwszych rysunków, wymyślania zabaw. Wysokiej jakości folia MATOWA, łatwa w aplikacji i czyszczeniu.

WIELKOŚĆ: ok ok 210cm wysokości x 200cm szerokości (drzewo - gałęzie jest elementem stałym, pozostałe elementy liście, sówki, motyle, girlandy przyklejasz w dowolnej konfiguracji - stwórz swoje własne unikalne drzewo!)

KOLOR: Wykonane w 5 kolorach z karty kolorów CGhome (możesz zmienić kolory - napisz, przygotujemy wizualizację z Twoimi barwami)

Naklejka wysyłana na folii transferowej z prostą instrukcją montażu. CGhome to projektanci i producent naklejek (możemy wykonać naklejki w innym rozmiarze lub dowolnym kolorze z karty kolorów CGhome). Wystarczy że napiszesz!:-) Obejrzyj drzewa w różnej kolorystyce! . Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni.

TAGI: #drzewo edukacyjne, #naklejka drzewo, #pokój dziecka, #zabawka edukacyjna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CGhome

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top