DecoBazaar > Dom > Naklejki ścienne > SZEŚCIOKĄT 20 sztuk NAKLEJKA plaster miodu ZAMÓWIENIE SPECJALNE (nr 4922388)

SZEŚCIOKĄT 20 SZTUK NAKLEJKA PLASTER MIODU ZAMÓWIENIE SPECJALNE

CGhome

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Czas realizacji: 5 dni roboczych
Wyjątkowy zagłówek łóżka, dekoracja ściany w pokoju dziennym lub kuchni (ochroni ścianę). Zbudowany z heksagonów w sześciu kolorach. Geometryczny, elegancki i uwaga! nastraja optymistycznie na cały dzień!

WIELKOŚĆ: 20 sześciokątów, sześciokąt foremny o boku 8cm
ODDZIELNE SZEŚCIOKĄTY (oddzielne sześciokąty na folii transferowej, z identycznym odstępem wokół w pionie i poziomie)
KOLOR: LILAC
Wykonane w dowolnym kolorze z karty kolorów CGhome

Wysokiej jakości folia MATOWA (kolory matowe są łagodne, delikatne), łatwa w aplikacji i czyszczeniu. Trwała, należy naklejać na czystą, gładką powierzchnię. Naklejka wysyłana na folii transferowej z prostą instrukcją montażu. Jesteśmy projektantem i producentem - jeśli chcesz dokonać zmian (rozmiar, kolory), napisz.. Termin realizacji zamówienia to 3-4 dni.

TAGI: #heksagon, #plaster, #sześciokąt, #wiosna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CGhome

Top