DecoBazaar > Dom vintage > Inne > VACLAV REZAC " CZARNE ŚWIATŁO " (nr 4978886)

VACLAV REZAC " CZARNE ŚWIATŁO "

Gianna

Cena: 8 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 22,00 zł / 4,40 zł
Wyprzedaż domowej biblioteczki

VACLAV REZAC

CZARNE ŚWIATŁO

Oprawa twarda
Stan dobry

1974 r., 226stron

"Czarne światło" jest przerażająco szczerym wyznaniem wychuchanego jedynaka z praskiej rodziny mieszczańskiej. Wychowywany w atmosferze cieplarnianej, słaby fizycznie i psychicznie, przeżywa w dzieciństwie wstrząs, który zaważy na całym jego dalszym życiu. I od tej chwili postępowanie swoje oprze na kłamstwie, obłudzie i podstępie, olśniony możliwością kierowania za ich pomocą losami otaczających go ludzi. Po śmierci rodziców, przygarnięty przez dalekich krewnych, niszczy intrygami ich spokój rodzinny, miłość kuzynki i swoją, a w końcu zdemaskowany, usiłuje popełnić samobójstwo. Śmierć nie jest mu jednak dana, zło, które dotychczas wyrządził, obraca się przeciwko niemu, klęska, którą ponosi, jest ostateczna.

[Wydawnictwo "Śląsk", Katowice 1974]

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #książka, #stara książka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Gianna

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top