Prezenty i Okazje

ALBUMY NA ZDJĘCIA OD ANNY KACZMARSKIEJ

2020-09-11
Albumy na zdjęcia od Anny Kaczmarskiej
Anna Kaczmarska tworzy oryginalne albumy na zdjęcia. Są one ręcznie wykonane. Przeczytajcie jak to się zaczęło:

Pomysł robienia albumów na zdjęcia zrodził się z potrzeby ogarniecia wspomnień z wcześniejszych podróży. Moją pasją są podróże te małe i duże i z tym związana również fotografia podróżnicza. Nie chciałam jednak kupować ich w sklepie, ponieważ szukałam czegoś oryginalnego.

W odpowiednim momencie natknęłam się na kurs koleżanki ze studiów "Ogarnij wspomnienia w 3h", czyli o tym jak zrobić samemu taki album na zdjęcia. Chwili się nie zastanawiałam nad zakupem kursu. W pakiecie razem z kursem otrzymałam dwa pakiety materiałów. I po wykonaniu tych dwóch albumów na zdjęcia postanowiłam zająć się tym na szerszą skalę (na zdjęciu pierwszy wykonany album). Było to już nie tylko z mojej potrzeby, ale jak wysłałam moje pierwsze dzieło to odrazu wpadł w oko koleżance i miałam pierwsze zamówienie. Zatem postanowiłam skompletować niezbędne materiały i wykonałam kolejne albumy na zdjęcia.


Chciałabym zaoferować również innym swoje produkty, nie tylko dla siebie ale rownież jeśli ktoś szuka pomysłu na prezent dla drugiej osoby. 

Albumy znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/anna-kaczmarskaTop