Dzieci

DUŻY SĘK - PRZETESTOWANE PRZEZ MALUCHY

2023-06-24
Duży Sęk - przetestowane przez maluchy
"Duży Sęk" to firma produkująca zabawki i pomoce edukacyjne dla dzieci. Jej znakiem rozpoznawczym są naturalne materiały zastosowane  w procesie produkcji oraz dbałość o najwyższą jakość wykonania. Wszystkie projekty powstają "we współpracy" z dziećmi pomysłodawczyni i twórczyni marki. Maluchy są ich pierwszymi testerami, dlatego też możemy mieć gwarancję, że wpiszą się one w gust każdej pociechy.

Oto, co o idei firmy mówi sama właścicielka:

"Duży Sęk" powstał z chęci połączenia pracy, pasji i możliwości zajmowania się dziećmi. Po zakończeniu urlopu macierzyńskiego nie chciałam już wracać do pracy na etacie. Jednocześnie poszukiwałam ciekawych i kreatywnych zabawek dla mojego syna i córki, co jak się okazało, nie było wcale taką prostą sprawą. Sytuacja ta zainspirowała mnie do samodzielnego spróbowania sił w tej dziedzinie.

Moim pierwszym produktem była tablica manipulacyjna stworzona dla rocznej córeczki. Kiedy się sprawdziła, powstawać zaczęły kolejne projekty- panele sensoryczne, kostki, sortery. Ważna jest dla mnie także możliwość wykorzystania danej pomocy na wiele sposobów, dzięki czemu nie nudzi się ona po kilku tygodniach. Takie właśnie są projekty z logo "Dużego Sęku". A ponieważ moja głowa wciąż jest pełna niewykorzystanych jeszcze pomysłów, oferta marki z całą pewnością będzie się wciąż powiększać."


Produkty Dużego Sęku znajdziecie tu: www.decobazaar.com/duzy-sekPrzeczytaj również:

MARMYS FELT STUDIO - DEKORACJE DO DZIECIĘCYCH POKOI

Dziś przedstawiamy Wam Marmys Felt Studio, czyli Martynę, która robi dekoracje dla dzieci. Od ponad dwóch lat tworzę ręcznie szyte dekoracje które wędrują do nowych pokoików dziecięcych w Polsce i na świecie. Moimi ulubionymi materiałami są f...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top