Dom i Wnętrze

FOTOTAPETY WE WNĘTRZU

2018-01-10
Fototapety we wnętrzu
Fototapety są ciekawym, nowoczesnym elementem aranżacji współczesnych wnętrz. Mogą być ozdobą salonu, sypialni, jadalni, a także kuchni, łazienki czy przedpokoju. Są nie tylko elementem ozdobnym, jak np. obraz, ale też mogą spełniać funkcje praktyczne. Mogą rozjaśnić nawet najbardziej ponury pokój albo poszerzyć i powiększyć optycznie małe, wąskie pomieszczenie. Przydatne jest to zwłaszcza w wąskich przedpokojach czy malutkich łazienkach. 

Najlepiej sprawdzą się tu fototapety przedstawiające górskie i leśne pejzaże, rozległe przestrzenie, jeziora, oceany, widoki miast.

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-las-5574802.html

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-morze-5608830.html
Dla miłośników podróży ciekawym pomysłem na zaaranżowanie ściany mogą być fototapety przedstawiające różne mapy albo widoki egzotycznej przyrody.


https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-mapa-paryza-5701033.html
https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-egzotyka-5672127.html
W sypialni albo w salonie ciekawie prezentują się motywy kwiatowe lub wzory orientalne w stylu np. "marokańskim"

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-kwiaty-5705418.html

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-wzor-orientalny-5532866.html
Ściana oklejona fototapetą może przypominać obraz namalowany akwarelą:

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-kobieta-5692930.html
https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-akwarela-5505468.html
W  ofercie DecoBazaar znajdziecie bardzo duży wybór fototapet od Dekoracji PATKA. Są one samoprzylepne, może je przykleić każdy, nawet bez doświadczenia w tej dziedzinie. Zajmie to ok. 15minut.

Fototapety można wielokrotnie odklejać i przyklejać (nawet 100 razy!)W każdej chwili można je zdjąć i przenieść  do innego pomieszczenia lub przykleić z powrotem na papier podkładowy, zwinąć w rulon i wykorzystać przy następnej okazji, ponieważ fototapeta zachowuje przyczepność przez lata. Dekoracja jest więc idealna dla osób, które wynajmują mieszkanie albo lubią częste zmiany.

Fototapety są drukowane w najnowszej technologii HP Latex, przy wykorzystaniu ekologicznych i bezwonnych tuszy. Inne ich zalety, to odporność na wilgoć i tłuszcz, co pozwala na zastosowanie  w kuchniach i łazienkach. Są zmywalne.

Dekoracje PATKA realizuje zamówienia pod konkretny wymiar, można też przesłać swój własny wzór fototapety.

Komentarze:

Przeczytaj również:

MODA NA MAKRAMY

Makrama jest znaną od starożytności sztuką wiązania sznurków, bez użycia igieł, drutów czy szydełka. Technika wiązania przybyła do Europy ze starożytnej Asyrii i Babilonii. W średniowieczu makrama zdobiła głównie  królewskie szaty, w późniejszyc...

KUCHNIA W WIEJSKIM DOMU

Czy nie marzy wam się czasami błogi odpoczynek na wsi, np. w domu babci, a może nawet prababci, gdzie jest stara, przytulna kuchnia, pełna pięknych starych przedmiotów, dziś już nie spotykanych? A w tej kuchni pachnie świeżym mlekiem, drożdżowym plac...
Top