Dom i Wnętrze

FOTOTAPETY WE WNĘTRZU

2018-01-10
Fototapety we wnętrzu
Fototapety są ciekawym, nowoczesnym elementem aranżacji współczesnych wnętrz. Mogą być ozdobą salonu, sypialni, jadalni, a także kuchni, łazienki czy przedpokoju. Są nie tylko elementem ozdobnym, jak np. obraz, ale też mogą spełniać funkcje praktyczne. Mogą rozjaśnić nawet najbardziej ponury pokój albo poszerzyć i powiększyć optycznie małe, wąskie pomieszczenie. Przydatne jest to zwłaszcza w wąskich przedpokojach czy malutkich łazienkach. 

Najlepiej sprawdzą się tu fototapety przedstawiające górskie i leśne pejzaże, rozległe przestrzenie, jeziora, oceany, widoki miast.

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-las-5574802.html

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-morze-5608830.html
Dla miłośników podróży ciekawym pomysłem na zaaranżowanie ściany mogą być fototapety przedstawiające różne mapy albo widoki egzotycznej przyrody.


https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-mapa-paryza-5701033.html
https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-egzotyka-5672127.html
W sypialni albo w salonie ciekawie prezentują się motywy kwiatowe lub wzory orientalne w stylu np. "marokańskim"

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-kwiaty-5705418.html

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-wzor-orientalny-5532866.html
Ściana oklejona fototapetą może przypominać obraz namalowany akwarelą:

https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-kobieta-5692930.html
https://www.decobazaar.com/produkt-fototapeta-samoprzylepna-akwarela-5505468.html
W  ofercie DecoBazaar znajdziecie bardzo duży wybór fototapet od Dekoracji PATKA. Są one samoprzylepne, może je przykleić każdy, nawet bez doświadczenia w tej dziedzinie. Zajmie to ok. 15minut.

Fototapety można wielokrotnie odklejać i przyklejać (nawet 100 razy!)W każdej chwili można je zdjąć i przenieść  do innego pomieszczenia lub przykleić z powrotem na papier podkładowy, zwinąć w rulon i wykorzystać przy następnej okazji, ponieważ fototapeta zachowuje przyczepność przez lata. Dekoracja jest więc idealna dla osób, które wynajmują mieszkanie albo lubią częste zmiany.

Fototapety są drukowane w najnowszej technologii HP Latex, przy wykorzystaniu ekologicznych i bezwonnych tuszy. Inne ich zalety, to odporność na wilgoć i tłuszcz, co pozwala na zastosowanie  w kuchniach i łazienkach. Są zmywalne.

Dekoracje PATKA realizuje zamówienia pod konkretny wymiar, można też przesłać swój własny wzór fototapety.

Przeczytaj również:

ALTERNATYWNE ŚWIECE TAKE ME TO THE...

„Take me to the…” to marka alternatywnych świec sojowych. Jak sama nazwa wskazuje ich zapach ma przenieść Cię do wybranego miejsca na ziemi, aby choć na chwilę uruchomić wyobraźnię i dostrzec lepszą perspektywę.  Wszystkie ...

​CHOCHLIK TKWI W SZCZEGÓŁACH

Chochlik, młoda marka na rynku tekstyliów domowych, intryguje nie tylko nazwą. Twórczyni marki, Agnieszka Piechocka, projektuje tekstylia mieszczące się w ramach ponadczasowej klasyki. Z psotnej swej natury jednak przekornie miesza style, faktur...

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA MANY EVENINGS

Marka Many Evenings to Karolina i Rafał. Para, która wspólnymi siłami tworzy unikatowe rękodzieło. Karolina jest miłośniczką szydełka i wszystkiego, co zawinięte w kłębek. Rafał, zaś jest pasjonatem gliny i wysokiej temperatury. Oboje tworzym...
Top