Dzieci

MARMYS FELT STUDIO - DEKORACJE DO DZIECIĘCYCH POKOI

2023-05-24
Marmys Felt Studio - dekoracje do dziecięcych pokoi
Dziś przedstawiamy Wam Marmys Felt Studio, czyli Martynę, która robi dekoracje dla dzieci.

Od ponad dwóch lat tworzę ręcznie szyte dekoracje które wędrują do nowych pokoików dziecięcych w Polsce i na świecie. Moimi ulubionymi materiałami są filc, wełna czesankowa, sznurek.

Pamiętam, że od dziecka bardzo lubiłam różnego rodzaju prace ręczne. Najczęściej było to malowanie słoików i robienie z nich lampionów. Gdy po raz pierwszy zostałam mamą, postanowiłam spróbować swoich sił w rękodziele. Stworzyłam pierwszą karuzelę z samych filcowych kulek. Zaczęły cieszyć się sporą popularnością więc tworzyłam więcej i więcej. Potem doszły postacie, zwierzątka i inne elementy. Z biegiem czasu do oferty dołączyły girlandy, tęczę ze sznurka, zawieszki  drewniane uchwyty do karuzeli oraz stojaki edukacyjne.


Ostatnio również bardzo polubiłam się z abażurami które tkam ręcznie ze sznurka bawełnianego i ozdabiam różnorodnymi elementami takimi jak tęczę, pompony czy kwiaty. Wszystkie dekoracje są dostępne również w dowolnej personalizacji oraz kolorystyce. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego sklepu.

Produkty Martyny znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/marmys-felt-studio

Top