Dzieci

PANI SZYDEŁKO - Z MIŁOŚCI DO DZIECI

2020-10-05
Pani Szydełko - z miłości do dzieci
Dziś chcemy Wam zaprezentować markę Pani Szydełko. Najlepiej opowie o niej sama twórczyni:

Nazywam się Agata Szymańska i od kilku lat prowadzę markę Pani Szydełko. Początki marki sięgają, kiedy byłam w zaawansowanej ciąży i nadszedł czas, żeby zwolnić tempo. Aby wypełnić czas wolny, zaczęłam szydełkować. Obdarowywałam znajomych moimi pierwszymi pracami... Potem pojawiły się pierwsze zamówienia i wiedziałam, że jako rękodzielnik chciałabym rozwinąć swoje skrzydła. Ważne dla mnie było też sprecyzowanie, co dokładnie będę szydełkować.

Teraz z pasją tworzę szydełkowe maskotki i grzechotki. W tym roku wydałam dwie autorskie kolekcje maskotek i grzechotek - "Wesołe Żabki" oraz "Kontrastowe Misie". Pomysły, które siedziały mi w głowie przełożyłam na rysunki, potem metodą prób i błędów stworzyłam wzory. Jestem mamą, więc wiem w praktyce jak dzieci potrafią "dać w kość" pluszakom - ta wiedza bardzo mi pomogła w momencie projektowania kolekcji. Wiedziałam na co zwrócić uwagę, aby zabawka długo służyła dzieciom. 

Szydełkowanie stało się dla mnie wielką pasją, która sprawia mi dużo radości :) A dzień bez szydełka w ręce jest dniem straconym!


Prace Agaty znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/pani-szydelko

Przeczytaj również:

_MI_MI_KIDS - SZYTE Z MIŁOŚCIĄ

Markę _mi_mi_kids stworzyła Marina. Szyciem zajmuje się od ponad 7 lat. Inspiracją są dla niej dzieci. Stąd też nazwa studia. Marina szyje zabawki i ubrania dla dzieci z naturalnych i organicznych tkanin. Wszystkie produkty szyte są...

MAKUTO ART - DEKORACJE DLA NAJMŁODSZYCH I NIE TYLKO

Makuto Art to  polska firma rękodzielnicza. Stworzona została z myślą o najmłodszych i nie tylko… Naszym surowcem jest drewniana sklejka brzozowa, z której powstają nasze niepowtarzalne wyroby.  Każdy wykonywany jest z niezwykłą s...
Top