Dzieci

PRACOWNIA BARWENA - ODSKOCZNIA OD CODZIENNOŚCI

2021-12-09
Pracownia Barwena - odskocznia od codzienności
Pomysł na stworzenie pracowni powstał z końcem zeszłego roku. Jest to miejsce, w którym tworzone są dekoracje oraz kreatywne zabawki dla dzieci, a także ilustracje. 

Projektowanie to nasza pasja, która kolejno z wykształceniem przerodziła się w pracę. Tworzymy drewniane dekoracje, zabawki, plakaty, kolorowanki, zaproszenia oraz karty okolicznościowe.

Produkty od podstaw projektowane są przez nas zaczynając od rysunku przez dobór materiału z jakiego mają być wykonane. Wiele naszych przedmiotów pełni funkcje zabawek edukacyjnych, chcemy, aby nauka była przyjemniejsza dla najmłodszych. Przemycanie nowych umiejętności podczas grania to dobra forma, żeby oswoić malucha z nauką.

Nasze produkty są różnorodne, ponieważ staramy się sprostać wielu oczekiwaniom, znajdą się u nas zarówno duże, angażujące przestrzeń dekoracje jak i kompaktowe gry, które można ze sobą wszędzie zabrać.


Produkty Pracowni Barwena znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/pracownia-barwenaPrzeczytaj również:

CROCHETSZELKA - PRZYTULANKI WYPEŁNIONE MORZEM MIŁOŚCI

crochetSzelka to szydełkowe kolekcjonerskie lalki ze zdejmowanymi ubrankami. Idealne do zabawy lub do postawienia na półce. Świetne towarzyszki do codziennych zabaw i powierzania sekretów. Do tego pluszowe misie i owieczki, a nawet pieski z...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top