Dzieci

PRACOWNIA BARWENA - ODSKOCZNIA OD CODZIENNOŚCI

2021-12-09
Pracownia Barwena - odskocznia od codzienności
Pomysł na stworzenie pracowni powstał z końcem zeszłego roku. Jest to miejsce, w którym tworzone są dekoracje oraz kreatywne zabawki dla dzieci, a także ilustracje. 

Projektowanie to nasza pasja, która kolejno z wykształceniem przerodziła się w pracę. Tworzymy drewniane dekoracje, zabawki, plakaty, kolorowanki, zaproszenia oraz karty okolicznościowe.

Produkty od podstaw projektowane są przez nas zaczynając od rysunku przez dobór materiału z jakiego mają być wykonane. Wiele naszych przedmiotów pełni funkcje zabawek edukacyjnych, chcemy, aby nauka była przyjemniejsza dla najmłodszych. Przemycanie nowych umiejętności podczas grania to dobra forma, żeby oswoić malucha z nauką.

Nasze produkty są różnorodne, ponieważ staramy się sprostać wielu oczekiwaniom, znajdą się u nas zarówno duże, angażujące przestrzeń dekoracje jak i kompaktowe gry, które można ze sobą wszędzie zabrać.


Produkty Pracowni Barwena znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/pracownia-barwenaPrzeczytaj również:

DUŻY SĘK - PRZETESTOWANE PRZEZ MALUCHY

"Duży Sęk" to firma produkująca zabawki i pomoce edukacyjne dla dzieci. Jej znakiem rozpoznawczym są naturalne materiały zastosowane  w procesie produkcji oraz dbałość o najwyższą jakość wykonania. Wszystkie projekty powstają "we ...

MARMYS FELT STUDIO - DEKORACJE DO DZIECIĘCYCH POKOI

Dziś przedstawiamy Wam Marmys Felt Studio, czyli Martynę, która robi dekoracje dla dzieci. Od ponad dwóch lat tworzę ręcznie szyte dekoracje które wędrują do nowych pokoików dziecięcych w Polsce i na świecie. Moimi ulubionymi materiałami są f...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top