Prezenty i Okazje

PREZENTY ŚLUBNE HANDMADE - SEZON WESELNY CORAZ BLIŻEJ

2018-03-13
Prezenty ślubne handmade - sezon weselny coraz bliżej
Jeśli poszukujesz wyjątkowego prezentu dla przyszłej młodej pary, poznaj nasze propozycje ręcznie robionych upominków. Każdy z nich wyróżnia się precyzją wykonania i doskonałą jakością. Poznaj najciekawsze prezenty ślubne handmade.

PREZENTY ŚLUBNE HANDMADE - 5 PROPOZYCJI

Plakat z autorską grafiką
Wydruk rysunku przedstawiającego sarnę i wilka na ślubnym kobiercu prezentuje się uroczo i efektownie. Zwierzęta ubrane jak młoda para i otoczone kwiatową girlandą staną się niezwykłą ozdobą sypialni nowożeńców. Czarno-biała grafika stworzona przez młodego polskiego artystę dopasuje się do większości aranżacji, szczególnie do tych nowoczesnych i minimalistycznych. Ilustracja niebanalna i pełna drobiazgowych szczegółów przyciąga spojrzenia i może być intrygującym akcentem dekoracyjnym. 


https://www.decobazaar.com/produkt-love-3935484.html
Zestaw kubków pies z kotem
Komplet ceramicznych kubków spodoba się miłośnikom współczesnego designu. Grafiki ze zwierzętami ułożonymi z trójkątów wyglądają ciekawie i niestandardowo. Naczynia zaprojektowane przez uzdolnionego artystę dodadzą wyjątkowego charakteru codziennym czynnościom takim jak picie kawy albo herbaty. Dzięki kubkom z psem i kotem przyszłe małżeństwo będzie cieszyć się smakiem ulubionego napoju w stylowy sposób.


https://www.decobazaar.com/produkt-zestaw-pies-z-kotem-5695929.html
Komplet poduszek dzierganych 
Ręcznie wykonane poduszki ze sznurka bawełnianego to oryginalny dodatek do każdego wnętrza. Pracochłonne i dekoracyjne, spełnią zarówno funkcję ozdobną, jak i użytkową. Komplet poduszek dzierganych plecionką warkoczową ociepli pomieszczenie i sprawi, że stanie się ono jeszcze bardziej przytulne. Zestawy można zamówić w dowolnym kolorze, dopasowując prezent ślubny do gustu obdarowanych. Poduszki wypełniono sprężystą włókniną o długiej żywotności. 


https://www.decobazaar.com/produkt-komplet-poduszek-dzierganych-plecionka-warkoczowa-5192565.html
Album ślubny handmade
Album ślubny stanie się wspaniałą pamiątką pięknego dnia, w którym nowożeńcy powiedzą sobie „tak”. Małżonkowie wypełnią go zdjęciami ze ślubu i wesela, tworząc unikatowy zapis cudownych chwil. Okładkę albumu obito lnianym płótnem. Na nim zostaną wyhaftowane wskazane inicjały wraz z datą. Wnętrze skrywa 50 kart ręcznie postarzanego papieru o nieregularnej fakturze. Na każdej z nich przykleją fotografię, przykładowo opatrzoną opisem.


https://www.decobazaar.com/produkt-album-slubny-5819483.html
Drewniany kufer na zdjęcia
Kolejnym prezentem ślubnym przywołującym i przechowującym wspomnienia może być drewniany biały kuferek. Ręcznie wykonana i ozdobiona skrzynka pomieści wiele zdjęć. Biel nawiązuje do ślubnej kolorystyki. Wydaje się także bardzo uniwersalna – dobrze komponuje się z wieloma wystrojami wnętrz.


https://www.decobazaar.com/produkt-drewniany-kufer-na-zdjecia-5758861.html
Rewelacyjnym prezentem ślubnym będą designerskie kubki, poduszki, plakaty albo upominki nawiązujące do dnia zaślubin. Jeśli szukasz unikalnego prezentu ślubnego, zdecyduj się na jedną z prac uzdolnionych artystów. W każdej z nich zaklęto pasję i zaangażowanie.
Top