Prezenty i Okazje

PRZYPINKI NA WESELE - WSZYSTKO CO POWINNO SIĘ O NICH WIEDZIEĆ

2018-04-23
Przypinki na wesele - wszystko co powinno się o nich wiedzieć
Przypinki weselne są świetnym sposobem na wyróżnienie gości zaproszonych na przyjęcie. Prezentują się niezwykle efektownie, są trwalsze i oryginalniejsze niż typowe kotyliony. Jeszcze na długo po szczególnym dniu przywodzą mnóstwo wspomnień. Sprawdź, co należy wiedzieć o przypinkach na wesele.

Funkcje przypinek

Dzięki przypinkom goście weselni mogą rozpoznać się nawzajem i zorientować, czy dana osoba jest członkiem rodziny bądź znajomym Panny Młodej albo Pana Młodego. Co więcej, za sprawą znaczków z imionami Państwa Młodych i datą ślubu weselnicy z łatwością trafią do odpowiedniej sali, jeżeli w danym miejscu odbywa się jeszcze inne przyjęcie. Częstą praktyką stosowaną przy okazji wesel jest przypinanie kotylionów albo innych ozdobnych akcentów w zależności od stanu cywilnego. Przypinka po prawej stronie oznacza osobę zamężną bądź żonatą, a po lewej – pannę lub kawalera. Wtedy łatwiej dobrać się w pary na parkiecie. Przypinki weselne okazują się fantastycznymi, sentymentalnymi pamiątkami ze szczególnego wydarzenia. 

Najważniejsze osoby na weselu – jak je wyróżnić?

Spersonalizowane przypinki weselne pozwolą oznaczyć najważniejsze osoby na przyjęciu. Pierwszym sposobem na wyróżnienie konkretnych weselników będzie przygotowanie odpowiednich znaczków wyłącznie dla Państwa Młodych, świadków, rodziców Młodej Pary lub dla zespołu czy wodzireja. Inna sprawdzona metoda to zamówienie specjalnych przypinek dla najważniejszych osób. Ozdoby powinny przedstawiać funkcję pełnioną na weselu i wyróżniać się na tle znaczków innych gości.

Kiedy goście powinni otrzymać przypinki

Nie ma w tej kwestii żadnej określonej reguły. Przypinki wyślemy zatem z zaproszeniami na ślub albo wręczymy w szczególnym dniu. W tym zadaniu mogą wyręczyć nas świadkowie albo rodzice. Innym sposobem na rozdanie przypinek będzie dołączenie znaczków do upominków dla gości albo położenie ich przy zastawie weselnego stołu przy każdym z miejsc. 

Przykłady ciekawych przypinek
 
Jeśli szykujemy się do wesela, warto zobaczyć wyjątkowe przypinki handmade stworzoneprzez polskich projektantów.

Przypinka z sercami


https://www.decobazaar.com/produkt-przypinki-weselne-56-mm-4633555.html
Romantyczny motyw na przypince znakomicie wpisze się w atmosferę szczególnego dnia. Na tle deszczu drobnych, czerwonych serduszek umieszczono białe serce z imionami Panny Młodej i Pana Młodego oraz z datą ślubu. Niecodzienna okazja, kiedy dwoje zakochanych ślubuje sobie miłość i wierność zasługuje na piękną pamiątkę. Znaczek z serduszkami może być jedną z nich.

Przypinki dla gości z grafiką z Parą Młodą


https://www.decobazaar.com/produkt-180-szt-przypinki-slubne-mloda-para-56-mm-4652269.html
Przypinki weselne wykonane według autorskiego projektu w wielu przypadkach dopasują się do naszych indywidualnych wymagań. Dobierzemy ich kolorystykę, fryzury, stroje i wyglądpostaci na grafice z Parą Młodą i umieścimy na nich swoje imiona wraz z datą ślubu. Wszystkie elementy i barwy wybiera się z gotowego katalogu. Pozwala to na stworzenie oryginalnego projektu. Zamówimy zarówno przypinki z parą, jak i te przedstawiające Pannę Młodą i Pana Młodego osobno, dla oznaczenia gości z każdej ze stron.

Przypinki z serduszkiem i kwiatami


https://www.decobazaar.com/produkt-przypinki-weselne-150-szt-37-mm-4636495.html
Na środku znaczka znajduje się czerwone serce z imionami Pary Młodej i datą ślubu. Z kolei dookoła niego rozkwitają polne kwiaty. Efektowne i minimalistyczne przypinki zaprojektowane przez artystę handmade będą wspaniałą pamiątką, jak również świetnymdopełnieniem stroju weselników.

Przypinki weselne są elementem, jaki warto uwzględnić, gdy planujemy ślub. Znaczki pozwolą naszym gościom wzajemnie się rozpoznawać i identyfikować z konkretnym przyjęciem. Ponadto okażą się pięknym drobiazgiem przywołującym wspomnienia.

Komentarze:

Przeczytaj również:

WINIETKA I DEKORACJE NA RÓŻNE OKAZJE

Winietka udowadnia, że detale tworzą najpiękniejsze wspomnienia. W Winietce możecie spełnić swoje najskrytsze marzenia o dekoracjach ślubnych i nie tylko. Twórczynie marki tak piszą o sobie: Od małego lubiłyśmy wszelkie prace manualne, rysunk...

CO WARTO PODAROWAĆ NA ŚWIĘTA DZIEWCZYNIE?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli masz siostrę, przyjaciółkę lub ukochaną, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym, zacznij zastanawiać się nad wyborem prezentu już teraz.  Coś praktycznego Trudno jest przec...

UPOMINKI NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

Dzień Nauczyciela obchodzony jest w Polsce dla upamiętnienia rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została powołana do życia 14 października 1773 roku z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Dzień Nauczyciela świętow...
Top