Moda i Styl

ROWEROWY ŚWIAT PANA POMPKI

2018-04-18
Rowerowy świat Pana Pompki
Pod nazwą Pan Pompka kryje się wszystko to, co związane z rowerami. Marka powstała z miłości i wielkiej pasji, jaką są rowery. Zapraszamy na wywiad!

Macie bardzo różnorodną ofertę dla miłośników jazdy rowerem, począwszy od wielobarwnych pokrowców na siodełka, osłon na koła, wkładów do koszyków, saszetek na dokumenty, blokad rowerowych, aż po zabawne wentylki i dzwonki. Skąd czerpiecie pomysły na swoją produkcję, a zwłaszcza na te "wesołe" wentylki i dzwonki?

Inspirację czerpiemy z otoczenia, sięgamy również do trendów modowych. Z uwagą śledzimy to, co dzieje się w modzie, bo stylowa rowerzystka to nie tylko spersonalizowany rower. W wielu wypadkach to nasi klienci i ich rower są naszą inspiracją, bo dość często wykonujemy zamówienie indywidualne i na życzenie klienta dopasowujemy akcesoria do zakupionego roweru. A nasze wesołe wentylki są dziełem osoby, która jest  zawodowym ilustratorem i przez wiele lat pracowała  obsługując międzynarodowe kampanie dla dzieci - w tych wentylach widoczny jest jej charakterystyczny styl.Jaki rowerowy produkt cieszy się największym zainteresowaniem klientów? A może popyt na konkretne akcesoria wiąże się z wiekiem rowerzysty albo np. z płcią?

Nasze produkty skierowane są głównie do kobiet w różnym wieku i nie ma ustalonej granicy wiekowej. Wiele osób kupuje nasze produkty na prezent swoim bliskim. Pracujemy nad tym, by pojawiły się też produkty dla Panów. Te wesołe wentyle i dzwonki cieszą się największą  popularnością, także poza granicami.Czy w "roweromanii" występują jakieś trendy? Zmienia się moda na coś?

Jest to na tyle młoda kategoria, zwłaszcza w Polsce, że nie ma określonego trendu. Starając się, aby nasz dizajn był najbardziej na czasie, korzystamy z kolorów/wzorów obowiązujących w świecie mody i dostosowujemy go również do trendów, jakie wytyczają firmy produkujące rowery.Od kilku lat obserwuje się coraz większe zainteresowanie rowerowym środkiem komunikacji miejskiej. Powstają nowe ścieżki rowerowe, w miastach specjalne pasy dla rowerzystów, stojaki na rowery przed sklepami, urzędami itp. Na pewno Was to cieszy i ciągle główkujecie nad nowymi pomysłami. Czy pojawią się jakieś nowe produkty? Rowerzyści jeżdżą już praktycznie przez cały rok, głównie dla zdrowia, ale jesienią i zimą jest problem ze smogiem. Może np. pojawią się jakieś wesołe "maseczki" antysmogowe?

Bardzo nas to cieszy, że Polacy coraz częściej jeżdżą na rowerach. Jesteśmy z Wrocławia i w sezonie na ścieżkach rowerowych jest naprawdę tłoczno, aż miło patrzeć. Sami jesteśmy uzależnieni od poruszania się rowerem i właśnie z tego uzależnienia i potrzeby powstał pomysł na panapompkę :)

Cały czas pracujemy nad nowościami i przed każdym sezonem wprowadzamy nowe wzory. W tej chwili opracowujemy linię produktów dla najmłodszych i myślimy nad produktami dla Panów. A maseczki faktycznie  super temat, nad którym od dawna się zastanawiamy, bo nie tylko tworzymy akcesoria, ale sami z nich korzystamy, a smog jest dużym problemem, który czasem potrafi odebrać przyjemność z jazdy.


Rowerowe akcesoria Pana Pompki dostępne są tutaj: https://www.decobazaar.com/pan-pompkaPrzeczytaj również:

ZIPFASHION - BIŻUTERIA Z ZAMKÓW BŁYSKAWICZNYCH

ZipFashion to Polska marka biżuterii handmade. Zachwyca swoim niebanalnym designem, oryginalnością, awangardowym stylem i bardzo niekonwencjonalnym materiałem. Biżuteria ta niemal w całości wykonana jest z najlepszej jakości, specjalnie wybłyszczanyc...

MINIMALISTYCZNA BIŻUTERIA ANGRY CAT

Angry Cat to biżuteria dla osób szukających unikalnych projektów, jedynych w swoim rodzaju. Każda sztuka powstaje w wyniku wieloetapowego procesu - od przetopienia srebra, poprzez wycinanie, kształtowanie, lutowanie aż do polerowania końcowego p...

PODRÓŻNA TORBA BAZARÓWKA

Bazarówka to projekt rodzinny, który powstał z miłości do bezstresowego podróżowania. Stworzono torbę podróżną, która spełni oczekiwania Twoje i Twoich bliskich. Nareszcie zmieści się w niej ABSOLUTNIE wszystko co jest potrzebne, gdziekolwiek się nie...
Top