Prezenty i Okazje

SCRAPBOOKING FIGUSIA HANDMADE

2020-10-14
Scrapbooking Figusia handmade
Dziś przedstawiamy Wam sprzedawcę Figusia handmade. Jeśli jesteście ciekawi kto kryje się pod tą nazwą, to zapraszamy do czytania!

Przede wszystkim jestem mamą dwójki wesołych urwisów, które są moją największą miłością. Od poniedziałku do piątku pracownikiem biurowym. Natomiast po godzinach niezmordowaną miłośniczką wycinania i klejenia. Scrapbookingiem zajmuję się od około 6 lat. Swoją przygodę zaczęłam od tworzenia kartek na własne potrzeby. Gdy odkryłam, że to co robię sprawia przyjemność nie tylko mi ale i osobom, które otrzymują to co zrobię zaczęłam  tworzyć także dla innych.

Scrapbooking jest moją pasją, sposobem na życie, odpoczynkiem po ciężkim dniu, pozwala oderwać się od rzeczywistości. Kocham tworzyć! Mam głowę pełną pomysłów. W każdą stworzoną rzecz wkładam całe swoje serce, dbam o każdy najmniejszy szczegół. Stawiam na różnorodność i wysoką jakość wykonywanych prac. Staram się ciągle rozwijać , szkolić i poszerzać swoje horyzonty. Wszystko po to aby stale uatrakcyjniać dla Was swoją ofertę. Zapraszam na moją stronę! Przekonajcie się sami!


Kartki Figusia handmade znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/figusia-handmade

Przeczytaj również:

ALBUMY NA ZDJĘCIA OD ANNY KACZMARSKIEJ

Anna Kaczmarska tworzy oryginalne albumy na zdjęcia. Są one ręcznie wykonane. Przeczytajcie jak to się zaczęło: Pomysł robienia albumów na zdjęcia zrodził się z potrzeby ogarniecia wspomnień z wcześniejszych podróży. Moją pasją są podróże te małe ...
Top