Dzieci

TIPI CZYLI IDEALNY NAMIOT DO DZIECIĘCEGO POKOJU

2018-01-15
Tipi czyli idealny namiot do dziecięcego pokoju
Tipi to rodzaj namiotu, który był wykorzystywany przez Indian. Nazwa oznacza "miejsce gdzie się żyje". Indianie używali tipi do mieszkania, a ich zaletą było to, że łatwo się składały i można było przenosić je z miejsca na miejsce. 

Dziś tipi to idealne miejsce do zabawy dla najmłodszych. Kto będąc brzdącem nie marzył o własnej kryjówce, w której mógł schować się przed rodzicami i gdzie mógł przeżywać masę niesamowitych przygód?

W tipi nie trzeba oczywiście udawać Indian. Może to być kryjówka piratów, zamek księżniczki, domek dla lalek, centrum dowodzenia statkiem kosmicznym! Wszystko zależy od fantazji dzieci. Mogą bawić się same, z rodzicami czy z ulubionym zwierzakiem. Jest to idealny "zamiennik" dla telewizora :)

Zaleta namiotów tipi od wieków pozostaje taka sama - są przenośne! Łatwo możemy rozstawić je maluchom w ich pokoiku, a kiedy jest ładna pogoda, możemy zabrać je ze sobą do parku lub na wycieczkę w plener. To dopiero frajda bawić się w namiocie na łące czy nad jeziorem! 


https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-wigwam-namiot-len-biale-groszki-5815751.html

https://www.decobazaar.com/produkt-namiot-dla-dzieci-tipi-5738301.html

https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-zebra-5717420.html

https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-teepee-namiot-monochrome-beige-littlenomad-bez-ecru-5399398.html

https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-wigwam-namiot-bez-szary-5691178.html
Dla osób, które niekoniecznie mają miejsce na rozstawienie tipi w swoim domu czy ogrodzie, fajnym pomysłem jest wykorzystanie motywu tego namiotu w innych przedmiotach dla najmłodszych, takich jak plakaty, poduszki, maskotki a nawet naklejki ścienne!


https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-a3-5800084.html

https://www.decobazaar.com/produkt-plakat-tipi-z-imieniem-plakat-do-personalizacji-dowolnym-imieniem-5704061.html

https://www.decobazaar.com/produkt-komplet-poduszka-i-maskotka-lis-i-tipi-5611629.html

https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-5304432.html
Więcej produktów z motywem tipi możecie znaleźć tutaj:
https://www.decobazaar.com/szukaj.php?kat=9&nazwa=tipi

Przeczytaj również:

_MI_MI_KIDS - SZYTE Z MIŁOŚCIĄ

Markę _mi_mi_kids stworzyła Marina. Szyciem zajmuje się od ponad 7 lat. Inspiracją są dla niej dzieci. Stąd też nazwa studia. Marina szyje zabawki i ubrania dla dzieci z naturalnych i organicznych tkanin. Wszystkie produkty szyte są...

MAKUTO ART - DEKORACJE DLA NAJMŁODSZYCH I NIE TYLKO

Makuto Art to  polska firma rękodzielnicza. Stworzona została z myślą o najmłodszych i nie tylko… Naszym surowcem jest drewniana sklejka brzozowa, z której powstają nasze niepowtarzalne wyroby.  Każdy wykonywany jest z niezwykłą s...
Top