Moda i Styl

TOREBKI DLA MAMY I CÓRKI OD DREAM HANDMADE

2021-05-10
Torebki dla mamy i córki od Dream Handmade
Mama jest wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. To ona uczy i pokazuje im świat, zachęca do podążania za marzeniami i zdobywania świata. Dzień Mamy to wyjątkowy dzień kiedy mamy okazję podziękować Jej za wszystko i pokazać jak bardzo jesteśmy Jej wdzięczni i jak bardzo Ją Kochamy.

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich Mam i Dnia Dziecka marka Dream Handmade przygotowała propozycję prezentów, które w wyjątkowy sposób staną się Naszym podziękowaniem dla tych cudownych kobiet, które dały Nam życie. Z tej okazji powstała Linia torebek Mama i Córka z hasłem: "Jaka mama taka córka" .

Córeczki często chcą mieć takie same dodatki jakie ma mama. Torebki, plecaki i nerki, które powstały w tej linii są często takie same dla małych i dużych dziewczyn, ale różnią się rozmiarem w zależności od tego czy są dla mamy (wariant większy) czy dla córki (wariant mniejszy). 


 
Torebka Chic to elegancka wersja torebki z Kokardą na klapie. Idealnie sprawdzi się zarówno na dostojne uroczystości jak i na co dzień. 
 
Nerka to wariant na co dzień dla mamy i córki, zmieści niezbędne przedmioty. Klasyczny wzór  torebki damskiej noszona po skosie lub na ramię. 
 
Plecak w wersji dla mamy z kwadratową klapą i dodatkową kieszenią z przodu aby mieć wszystko pod ręką. W wersji dla dziewczynki z okrągłą klapą. 
 
Drobiazg dla mamy w formie breloczka o nazwie Wdzięczność, to dodatek, który można nosić przy kluczach, przypiąć do torebki lub pokrowca telefonu. To element, który mama ma zawsze przy sobie i za każdym razem gdy na niego spojrzy pomyśli o osobie, która go Jej wręczyła. 
 
Marka Dream Handmade - Marzenia do zrobienia - tworzy produkty w różnych kolorach, zgodnie z preferencją klienta tak aby każdy produkt był wyjątkowy i stworzony z myślą o konkretnej osobie: https://www.decobazaar.com/dream-handmade

Przeczytaj również:

MAGICZNA TWÓRCZOŚĆ MOON ART

Markę Moon Art tworzy Patrycja Adamow. Jej pasją jest malowanie bajkowych ilustracji akwarelą oraz tuszem, w których motywem przewodnim jest księżyc. Prace wykonane w technice akrylu oraz pasteli również nie są jej obce. Moon A...

BELLAMENTE - CHARAKTERNA BIŻUTERIA AUTORSKA

Bellamente to marka biżuterii autorskiej prowadzona przez Magdalenę Gołbę, której znakiem rozpoznawczym stała się kolekcja smoczych skrzydeł „Draconis”. Fakturowane powierzchnie, mikropiękno detali i ciekawa gra światłocienia - to element...

UBRANIA Z DUSZĄ OD LARIME

Projektowanie ze względu na olbrzymią konkurencję, nie jest czynnością łatwą. Trudno wyróżnić się na tle wielkich marek modowych, które starają się przebić ze swoją koncepcją. LaRime jest jednak przykładem, który pokazuje, że przy dozie kreatywności,...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top