Moda i Styl

TOREBKI DLA MAMY I CÓRKI OD DREAM HANDMADE

2021-05-10
Torebki dla mamy i córki od Dream Handmade
Mama jest wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. To ona uczy i pokazuje im świat, zachęca do podążania za marzeniami i zdobywania świata. Dzień Mamy to wyjątkowy dzień kiedy mamy okazję podziękować Jej za wszystko i pokazać jak bardzo jesteśmy Jej wdzięczni i jak bardzo Ją Kochamy.

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich Mam i Dnia Dziecka marka Dream Handmade przygotowała propozycję prezentów, które w wyjątkowy sposób staną się Naszym podziękowaniem dla tych cudownych kobiet, które dały Nam życie. Z tej okazji powstała Linia torebek Mama i Córka z hasłem: "Jaka mama taka córka" .

Córeczki często chcą mieć takie same dodatki jakie ma mama. Torebki, plecaki i nerki, które powstały w tej linii są często takie same dla małych i dużych dziewczyn, ale różnią się rozmiarem w zależności od tego czy są dla mamy (wariant większy) czy dla córki (wariant mniejszy). 


 
Torebka Chic to elegancka wersja torebki z Kokardą na klapie. Idealnie sprawdzi się zarówno na dostojne uroczystości jak i na co dzień. 
 
Nerka to wariant na co dzień dla mamy i córki, zmieści niezbędne przedmioty. Klasyczny wzór  torebki damskiej noszona po skosie lub na ramię. 
 
Plecak w wersji dla mamy z kwadratową klapą i dodatkową kieszenią z przodu aby mieć wszystko pod ręką. W wersji dla dziewczynki z okrągłą klapą. 
 
Drobiazg dla mamy w formie breloczka o nazwie Wdzięczność, to dodatek, który można nosić przy kluczach, przypiąć do torebki lub pokrowca telefonu. To element, który mama ma zawsze przy sobie i za każdym razem gdy na niego spojrzy pomyśli o osobie, która go Jej wręczyła. 
 
Marka Dream Handmade - Marzenia do zrobienia - tworzy produkty w różnych kolorach, zgodnie z preferencją klienta tak aby każdy produkt był wyjątkowy i stworzony z myślą o konkretnej osobie: https://www.decobazaar.com/dream-handmade

Przeczytaj również:

LNIANE UBRANIA OD ZUZY BART

Od kilku dni swoje ubrania wystawia u nas Zuzanna Bartecka - wrocławska projektantka, która specjalizuje się w tworzeniu ubrań z przędzy lnianej. Jej przygoda z dzianiną zaczęła się jeszcze w czasie studiów na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała bi...

DAMA JEWELLERY - UNIKATOWA I EKSKLUZYWNA BIŻUTERIA

DaMa Jewellery prezentuje kolekcję oryginalnej biżuterii, projektowanej i wykonywanej ręcznie w technice beading. Z pięknych minerałów, pereł, kolorowych sznurków jubilerskich oraz wielu innych dodatków takich jak chwostów czy zawieszek tworzy orygin...

MINIMALISTYCZNA BIŻUTERIA ANGRY CAT

Angry Cat to biżuteria dla osób szukających unikalnych projektów, jedynych w swoim rodzaju. Każda sztuka powstaje w wyniku wieloetapowego procesu - od przetopienia srebra, poprzez wycinanie, kształtowanie, lutowanie aż do polerowania końcowego p...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top