Moda i Styl

TOREBKI DLA MAMY I CÓRKI OD DREAM HANDMADE

2021-05-10
Torebki dla mamy i córki od Dream Handmade
Mama jest wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. To ona uczy i pokazuje im świat, zachęca do podążania za marzeniami i zdobywania świata. Dzień Mamy to wyjątkowy dzień kiedy mamy okazję podziękować Jej za wszystko i pokazać jak bardzo jesteśmy Jej wdzięczni i jak bardzo Ją Kochamy.

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich Mam i Dnia Dziecka marka Dream Handmade przygotowała propozycję prezentów, które w wyjątkowy sposób staną się Naszym podziękowaniem dla tych cudownych kobiet, które dały Nam życie. Z tej okazji powstała Linia torebek Mama i Córka z hasłem: "Jaka mama taka córka" .

Córeczki często chcą mieć takie same dodatki jakie ma mama. Torebki, plecaki i nerki, które powstały w tej linii są często takie same dla małych i dużych dziewczyn, ale różnią się rozmiarem w zależności od tego czy są dla mamy (wariant większy) czy dla córki (wariant mniejszy). 


 
Torebka Chic to elegancka wersja torebki z Kokardą na klapie. Idealnie sprawdzi się zarówno na dostojne uroczystości jak i na co dzień. 
 
Nerka to wariant na co dzień dla mamy i córki, zmieści niezbędne przedmioty. Klasyczny wzór  torebki damskiej noszona po skosie lub na ramię. 
 
Plecak w wersji dla mamy z kwadratową klapą i dodatkową kieszenią z przodu aby mieć wszystko pod ręką. W wersji dla dziewczynki z okrągłą klapą. 
 
Drobiazg dla mamy w formie breloczka o nazwie Wdzięczność, to dodatek, który można nosić przy kluczach, przypiąć do torebki lub pokrowca telefonu. To element, który mama ma zawsze przy sobie i za każdym razem gdy na niego spojrzy pomyśli o osobie, która go Jej wręczyła. 
 
Marka Dream Handmade - Marzenia do zrobienia - tworzy produkty w różnych kolorach, zgodnie z preferencją klienta tak aby każdy produkt był wyjątkowy i stworzony z myślą o konkretnej osobie: https://www.decobazaar.com/dream-handmade

Przeczytaj również:

ŚLUBNE OKRYCIA WHITE FASHION

White Fashion to ponadczasowe okrycia ślubne. Znajdziesz tu dziane ręcznie okrycia takie jak bolerka, szale czy swetry. Są to okrycia na specjalne okazje jak ślub, bal czy wesele ale z powodzeniem sprawdzą się na co dzień do zwiewnej sukien...

BIŻUTERIA Z KORALIKÓW OD ANNA BLOSSOM JEWELLERY

Anna Blossom Jewellery to biżuteria tworzona ręcznie i z miłością do rękodzieła przez Annę Łukowską: Jestem mamą i pedagogiem specjalnym na co dzień. Z zamiłowania do rękodzieła spędzam każdą wolną chwilę z koralikami, igłą i kredkami. To zdecydow...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top