Moda i Styl

UBRANIA Z DUSZĄ OD LARIME

2022-01-13
Ubrania z duszą od LaRime
Projektowanie ze względu na olbrzymią konkurencję, nie jest czynnością łatwą. Trudno wyróżnić się na tle wielkich marek modowych, które starają się przebić ze swoją koncepcją. LaRime jest jednak przykładem, który pokazuje, że przy dozie kreatywności, fantazji, a przede wszystkim zrozumieniu potrzeb współczesnych kobiet – jest to jak najbardziej możliwe. LaRime od początku stawia na szeroko rozumiany luz oraz swobodę.

Oto co nosisz wybierając LaRime 

Nasze kolekcje mają się po prostu dobrze nosić i zapewniać wygodę. Ten, wydawałoby się na pozór prosty, miejski styl, czerpie inspiracje z nowoczesnego świata mody, a także sztuki oraz niegasnącego trendu vintage. Kreatywne połączenia wielu stylów i wydawałoby się wykluczających się aranżacji. Jednak tutaj dają wyjątkowy i co najważniejsze niepowtarzalny, oryginalny efekt, przy jednoczesnym zachowaniu streetowego luzu. Nie ukrywam, że inspiracją dla nas jest francuski styl, gdzie kobiecość wykracza poza ramy elegancji i łączy się z causalną swobodą. To rozumienie kobiety w takiej formule, w jakiej niegdyś odnajdywała się i uwodziła nas Françoise Hardy, Brigitte Bardot czy Jane Birkin.

Jakość na każdym etapie produkcji

Nasze ubrania szyjemy w Polsce – wykorzystując lokalne dziewiarnie oraz drukarnie. Korzystamy też z najlepszej jakość tkanin, które są sprowadzone specjalnie z Grecji, Hiszpanii oraz oczywiście z Włoch. Wszelkie ozdobniki importujemy z całego świata, dobierając je indywidualnie do każdego nowo powstałego ubrania. Bardzo ważnym elementem naszej filozofii jest projektowanie z wykorzystaniem naturalnych materiałów (przynajmniej w 85%!). Wynika to z chęci stworzenia odpowiedzialnej społecznie i ekologicznie marki. Wykorzystanie takich surowców jak len, czy bawełna, to też polityka zgodna z zasadami „zero waste”


Nie bać się zmiany

To co wyróżnia kolekcję LaRime, a jednocześnie jest największym atutem projektantki, to odwaga, z jaką sięga po rozmaite wzory, motywy czy style. Ubrania dowolnej kolekcji są inspirowane potrzebami kobiet. Potrzebami nie tylko w sensie czysto modowym, ale też psychologicznym i socjologicznym. W praktyce oznacza to wzięcie pod uwagę wielu zmiennych, nie sprowadzając projektu jedynie do samego wyglądu i jakości ubrania. Połączenie swobody noszenia, wygody z jakością użytego materiału i inspiracją artystyczną. To pozwoliło stworzyć wyjątkowe kolekcje, które doskonale wpisują się w miejski charakter życia i co najważniejsze. Jednak nie są pomyślane jako ubrania na jedną okazję. Każda następująca kolekcja jasno pokazuje, że LaRime nieustannie się rozwija, a wszelkie nowinki modowe są tutaj zgrabnie wkomponowywane w to, co najważniejsze – wygodę i swobodę.

LaRime, czyli...

W swoich projektach chętnie sięgam po sprawdzone wzory i motywy. Z łatwością odnajdziesz tutaj fascynacje motywami kwiatowymi czy paskami marynarskimi. Jednak ich zastosowanie nie przypomina znanego nam z innych ubrań szablonu. Są one tutaj kreatywnie wkomponowane w inne elementy artystyczne lub zastosowane w sposób nowatorski i wręcz nieprzewidywalny. Dzięki temu uzyskujemy unikalne połączenie tradycyjnych motywów z ich wyjątkowym i zaskakującym połączeniem. Jeśli szukać najbardziej charakterystycznej cechy LaRime, która decyduje o wyjątkowości ubrań marki, to właśnie te nieszablonowe połączenia. Oraz zadziwiająca lekkość „mieszania” stylów i kultur jest tutaj zdecydowanie największym atutem. Jednocześnie już na pierwszy rzut oka da się zauważyć, że LaRime nie podąża jedynie za najnowszymi trendami w sposób odtwórczy. Widać tutaj chęć do eksperymentowania i redefiniowania tego, co jest w danym sezonie modne i popularne. Nie będziecie mieli tutaj do czynienia z marką, która potrafi odtworzyć coś, co jest aktualnie na topie. Ale z ubraniami, które wpisując się w światowe trendy, mają swój własny charakter, swoją duszę, która nadaję im tę subtelną oryginalność i widoczną „pomysłowość”


Produkty LaRime znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/larimePrzeczytaj również:

ŚLUBNE OKRYCIA WHITE FASHION

White Fashion to ponadczasowe okrycia ślubne. Znajdziesz tu dziane ręcznie okrycia takie jak bolerka, szale czy swetry. Są to okrycia na specjalne okazje jak ślub, bal czy wesele ale z powodzeniem sprawdzą się na co dzień do zwiewnej sukien...

BIŻUTERIA Z KORALIKÓW OD ANNA BLOSSOM JEWELLERY

Anna Blossom Jewellery to biżuteria tworzona ręcznie i z miłością do rękodzieła przez Annę Łukowską: Jestem mamą i pedagogiem specjalnym na co dzień. Z zamiłowania do rękodzieła spędzam każdą wolną chwilę z koralikami, igłą i kredkami. To zdecydow...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top