Moda i Styl

VOLNA - PIĘKNA I ODPOWIEDZIALNA

2020-02-05
Volna - piękna i odpowiedzialna
VOLNA to połączenie ponadczasowych krojów, pięknych kobiecych fasonów i ekologicznych materiałów. Ubrania marki mają dawać klientkom pewność, że w każdej sytuacji wyglądają dobrze. Chodzi o to, żeby czuły się kobieco nie rezygnując ze swobody.

Nazwa VOLNA to z jednej strony nawiązanie do nurtu "slow fashion" i ogólnie "slow life". Z drugiej strony VOLNA to po prostu wolność, czyli swoboda wynikająca z wygody i ponadczasowości ubrań. Twórcy marki bardzo cenią sobie minimalizm – zarówno pod względem ilości jak i formy. 

VOLNA to moda odpowiedzialna:

Jest dla nas oczywiste, że świat się zmienia. Coraz więcej z nas nie zgadza się na istnienie przemysłu modowego w obecnym kształcie, co bardzo nas cieszy. Uważamy, że kupowanie coraz większej ilości kiepskiej jakości ubrań to droga donikąd, dlatego szyjemy z ekologicznych materiałów wysokiej jakości. Dążymy do tego, żeby nasze ubrania powstawały z certyfikowanych dzianin i tkanin, takich jak tencel, len i bawełna organiczna. 

Nasze ubrania są produkowane lokalnie, projektujemy i szyjemy je w Warszawie. Powstają w niewielkiej szwalni, w której panuje kameralna i miła atmosfera. Bardzo lubimy tam jeździć i patrzeć, jak nasze ubrania są szyte z sercem. 

Nie chcemy być tylko marką szyjącą ubrania. Promujemy odpowiedzialną modę. Uważamy, że najwyższy czas zmienić nasze przyzwyczajenia. Kupujmy mniej, ale lepszej jakości rzeczy, które posłużą nam dłużej. Dbajmy o to, co mamy. Jeśli coś się zepsuje, naprawmy to, a nie wyrzucajmy. Zamiast kupić nowe, pożyczmy albo kupmy używane. Wymieniajmy się!

https://www.decobazaar.com/volna

Przeczytaj również:

NOWA KOLEKCJA ZIPFASHION

ZipFashion to marka biżuterii handmade, tworzona z zamków błyskawicznych. Zachwyca i zarazem szokuje doborem materiałów. Nie da się jednak ukryć, że po prostu nie da się przejść koło ZipFashion obojętnie. To biżuteria i dodatki, które zachwycają swoi...

LELUJA - GÓRALSKA TRADYCJA Z LILIĄ W TLE

Miłość do góralszczyzny i rękodzieła sprawiła, że powołana do życia została Leluja - ekskluzywna marka dla Góralek kochających kulturę, a równocześnie podążających zgodnie z aktualnymi trendami modowymi. Bogato zdobione stroje tworzone są na zamówien...

KOLOROWY SUTASZ PEŁEN SERCA I PASJI

Kolorowy Sutasz powstał z pasji do rękodzieła. Jest to niepowtarzalna biżuteria na codzień jak i na wielkie wyjścia. W każdy element biżuterii włożone jest wiele uwagi i serca.  Biżuterię znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/ko...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top