Moda i Styl

VOLNA - PIĘKNA I ODPOWIEDZIALNA

2020-02-05
Volna - piękna i odpowiedzialna
VOLNA to połączenie ponadczasowych krojów, pięknych kobiecych fasonów i ekologicznych materiałów. Ubrania marki mają dawać klientkom pewność, że w każdej sytuacji wyglądają dobrze. Chodzi o to, żeby czuły się kobieco nie rezygnując ze swobody.

Nazwa VOLNA to z jednej strony nawiązanie do nurtu "slow fashion" i ogólnie "slow life". Z drugiej strony VOLNA to po prostu wolność, czyli swoboda wynikająca z wygody i ponadczasowości ubrań. Twórcy marki bardzo cenią sobie minimalizm – zarówno pod względem ilości jak i formy. VOLNA to moda odpowiedzialna:

Jest dla nas oczywiste, że świat się zmienia. Coraz więcej z nas nie zgadza się na istnienie przemysłu modowego w obecnym kształcie, co bardzo nas cieszy. Uważamy, że kupowanie coraz większej ilości kiepskiej jakości ubrań to droga donikąd, dlatego szyjemy z ekologicznych materiałów wysokiej jakości. Dążymy do tego, żeby nasze ubrania powstawały z certyfikowanych dzianin i tkanin, takich jak tencel, len i bawełna organiczna. 

Nasze ubrania są produkowane lokalnie, projektujemy i szyjemy je w Warszawie. Powstają w niewielkiej szwalni, w której panuje kameralna i miła atmosfera. Bardzo lubimy tam jeździć i patrzeć, jak nasze ubrania są szyte z sercem. 

Nie chcemy być tylko marką szyjącą ubrania. Promujemy odpowiedzialną modę. Uważamy, że najwyższy czas zmienić nasze przyzwyczajenia. Kupujmy mniej, ale lepszej jakości rzeczy, które posłużą nam dłużej. Dbajmy o to, co mamy. Jeśli coś się zepsuje, naprawmy to, a nie wyrzucajmy. Zamiast kupić nowe, pożyczmy albo kupmy używane. Wymieniajmy się!

https://www.decobazaar.com/volna

Przeczytaj również:

BIŻUTERIA KAMARYD - PROSTA FORMA I ORGANICZNOŚĆ

Kamaryd to marka biżuterii autorskiej prowadzona przez Karolinę Majewską-Rydel od 2019 r. Jej projekty cechuje równowaga między prostą formą i organicznymi kształtami. Biżuteria ma służyć przez lata dzięki dobrej jakości wykonania oraz ponadczasowemu...

MAGICZNA TWÓRCZOŚĆ MOON ART

Markę Moon Art tworzy Patrycja Adamow. Jej pasją jest malowanie bajkowych ilustracji akwarelą oraz tuszem, w których motywem przewodnim jest księżyc. Prace wykonane w technice akrylu oraz pasteli również nie są jej obce. Moon A...

KOLEKCJA SEA BLUE & CORAL ZEPHYR OD ŁATKA FASHION

Kolekcja S/S 2021 "Sea Blue & Coral Zephyr" od Łatka fashion to komfort, nasycony kolor, oryginalność i kobiecość. Wygodne i niepowtarzalne stylizacje z dbalością o detal. Fasony ubrań wzbogacone graficznym detalem w postaci k...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top