Prezenty i Okazje

WINIETKA I DEKORACJE NA RÓŻNE OKAZJE

2019-03-15
Winietka i dekoracje na różne okazje
Winietka udowadnia, że detale tworzą najpiękniejsze wspomnienia. W Winietce możecie spełnić swoje najskrytsze marzenia o dekoracjach ślubnych i nie tylko. Twórczynie marki tak piszą o sobie:

Od małego lubiłyśmy wszelkie prace manualne, rysunki i wycinanki, więc po krętych ścieżkach naszych zawodowych karier, postanowiłyśmy, że ten dziecięcy bakcyl będzie naszym sposobem na życie.

To nasz drugi rok działania w branży ślubnej, cały czas staramy się być lepsze, szukamy nowych materiałów, form i wzorów, czerpiąc inspiracje ze wszystkiego, co nas otacza. 

Uwielbiamy wyzwania, dlatego niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć wesele o charakterze rustykalnym, glamour, czy po prostu zgodnie z tylko Tobie znaną wizją, zrobimy wszystko, aby efekt końcowy naprawdę Cię zachwycił!

Chcemy, aby nasze dekoracje stały się częścią Twojej historii i tego wyczekanego dnia, dlatego dopasowujemy się do Ciebie, słuchamy, służymy radą i staramy się urzeczywistniać Twoje pomysły na ten wyjątkowy dzień.


Produkty Winietki znajdziecie tutaj: https://www.decobazaar.com/winietkaPrzeczytaj również:

IT'S MY CARD - HOBBY, PASJA, PRZYJEMNOŚĆ

It's My Card to ręcznie wykonane kartki na różne okazje. Oto co Svitlana pisze o swojej pasji: Od dzieciństwa uwielbiałam różne rękodzieła. Już w wieku 9-10 lat dawalam jako prezenty, haftowane własnoręcznie robione poduszki i chuste...

LUFT - PROSPOŁECZNE I EKOLOGICZNE RĘKODZIEŁO

Luft to społeczny concept-store oferujący produkty autorstwa osób z niepełnosprawnościami prowadzony przez katowicką Spółdzielnię Socjalną Honolulu, będącą podmiotem ekonomii społecznej. Jako Spółdzielnia, od samego początku funkcjonowania (2014 r.) ...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top