Dzieci

BEJBISTORY - Z MIŁOŚCI DO MALUSZKÓW

2021-05-19
BejbiStory - z miłości do maluszków
Jeżeli szukacie oryginalnych pomysłów i nietuzinkowych stylizacji to świetnie trafiliście! Modnie i wygodnie to domena marki BejbiStory. Wszystko to idzie w parze z certyfikowanymi materiałami, produkowanymi w Polsce, dzięki czemu szyte rzeczy są bezpieczne dla skóry oraz dla środowiska.

Kolekcje BejbiStory są unikatowe, kolorowe, z lekką nutką szaleństwa. Bo właśnie taki jest świat dziecka, a przynajmniej powinien być: wielobarwny, wesoły i przede wszystkim wolny :)

Materiały, które służą im do tworzenia tych małych cudów składają się głównie z bawełny z domieszką elastanu, a to po to, żeby ubrania idealnie dopasowywały się do ruchów dziecka. BejbiStory starają się, żeby ich asortyment nie wpadł w wir masowej produkcji, dlatego też tworzą kolekcje limitowane. 

Produkty znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/bejbistoryPrzeczytaj również:

MAKUTO ART - DEKORACJE DLA NAJMŁODSZYCH I NIE TYLKO

Makuto Art to  polska firma rękodzielnicza. Stworzona została z myślą o najmłodszych i nie tylko… Naszym surowcem jest drewniana sklejka brzozowa, z której powstają nasze niepowtarzalne wyroby.  Każdy wykonywany jest z niezwykłą s...

PANI SZYDEŁKO - Z MIŁOŚCI DO DZIECI

Dziś chcemy Wam zaprezentować markę Pani Szydełko. Najlepiej opowie o niej sama twórczyni: Nazywam się Agata Szymańska i od kilku lat prowadzę markę Pani Szydełko. Początki marki sięgają, kiedy byłam w zaawansowanej ciąży i nadszedł czas, żeby zwo...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top