Moda i Styl

PIEROGI, SURREALIZM I CIASTO Z FILCU

2022-05-14
Pierogi, surrealizm i Ciasto z filcu
Ciasto z filcu to smakołyki dla kochających pierogi i design. W Polsce, w Krakowie, z materiałów z lokalnych sklepów. Z szycia dla przyjemności, zainspirowane kampem i surrealizmem. Ciasto z filcu to próba ustanowienia polskiego symbolu; apolitycznego i jednoznacznie pozytywnego. Design z poczuciem humoru.

Marka powstała w 2018 r., wszystko zaczęło się od miłości do pierogów, które kocham tak bardzo, że aż chciałabym przytulić. Najpierw szyłam pierogowe poduszki dla przyjaciół i rodziny na różne "prezentowe" okazje. Obdarowani oraz ich znajomi, jak i znajomi znajomych reagowali tak entuzjastycznie, że pomyślałam o udostępnieniu ich szerszemu gronu odbiorców.
Stopniowo przybywało też pomysłów; powstały breloki, kolczyki, naszyjniki, broszki, magnesy, torebki.. 

Większość pierogów jest szyta przeze mnie ręcznie, tylko większe rzeczy jak poduszki czy torebki szyję na maszynie (niezniszczalnym Łuczniku będącym w rodzinie od czasów PRL-u). Jestem też autorką logotypu, metki też póki co produkuje samodzielnie.


Produkty znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/ciasto-z-filcuPrzeczytaj również:

TRZY HULTAJE - ENERGETYCZNIE I CIEPŁO

Trzy Hultaje to ubrania projektowane i szyte w Polsce, które są odpowiedzią na polską pogodę. Zwłaszcza tę szarą. Zainspirowane codziennymi spacerami z naszymi psiakami - w deszczu, wietrze, chłodzie, o świcie i w środku nocy.  Produ...

BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA BABROSZKA

BaBroszka to biżuteria dla kobiet dostrzegających niepowtarzalne piękno tkwiące w kamieniach naturalnych, dla których biżuteria to nie tylko dodatek do ubioru, ale także małe dzieło sztuki, które mogą mieć zawsze przy sobie. Uwielbiam kamieni...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top