Prezenty i Okazje

POCZUJ KLIMAT ŚWIĄT W SWOIM DOMU - ŚWIĄTECZNE DEKORACJE I OZDOBY

2018-11-14
Poczuj klimat świąt w swoim domu - świąteczne dekoracje i ozdoby
Kiedyś to pierwsze opady śniegu i krzątające się wszędzie spokrewnione gospodynie domowe wprawiały nas w świąteczny nastrój. Czasy się jednak zmieniają, a wraz z nimi bożonarodzeniowe zwyczaje. Obecnie atmosferę świąt zaczynamy odczuwać, kiedy ozdobimy nieco swój dom i włożymy na siebie jakiś element garderoby nawiązujący do Bożego Narodzenia. 

W świątecznym nastroju już od progu

Czas świąt to okres wzmożonych odwiedzin krewnych i przyjaciół. Wpraw ich w odpowiedni humor jeszcze zanim zdążą zapukać do twoich drzwi – powieś na nich ozdobny wianek. Choć każdy tego typu stroik jest bardzo dekoracyjny i na swój sposób uroczy, zastanów się nad jego elementami dodatkowymi. Chcesz zaskoczyć dzieci swojego rodzeństwa i kuzynostwa? Może powinieneś wybrać wianek z zabawną figurką aniołka. Spodziewasz się wieczornych wizyt? Postaw na wianek z latarenką, w której będziesz mógł umieścić niedużą świeczkę. Wolisz minimalistyczne rozwiązania? Szukaj wianków wykonanych z jednego lub dwóch rodzajów materiału – takie skromne wianuszki potrafią być bardzo urokliwe.


https://www.decobazaar.com/produkt-swiateczny-wianek-na-drzwi-40-cm-6093327.html

https://www.decobazaar.com/produkt-wianek-swiateczny-z-pomaranczem-6086309.html

https://www.decobazaar.com/produkt-wianek-adwentowy-z-czerwienia-6087347.html

https://www.decobazaar.com/produkt-wianek-aniolek-z-gwiazdka-6076945.html
Choinka w miniaturze

Nie w każdym pomieszczeniu jesteśmy w stanie postawić choinkę, a często chcielibyśmy mieć pod ręką choćby jej namiastkę. W takiej sytuacji można postawić w widocznym miejscu choinkę w wersji mini, ale wcale nie taką, która dopiero została zasadzona w szkółce leśnej. Zamiast tego wybierz drewnianą figurkę w formie choinki albo „wyrastającą” z doniczki choinkę tekstylną.
Jeśli jednak twoja tęsknota za zapachem zielonych gałązek jest silniejsza, spraw sobie wykonany z nich stroik. Wybierz taki, który będzie dodatkowo przystrojony ozdobami choinkowymi, takimi jak maleńkie bombeczki. Zastanów się też nad wersją, której częścią jest świeczka – po jej zapaleniu długie i zimne wieczory staną się na pewno dużo przyjemniejsze.


https://www.decobazaar.com/produkt-filcowa-choinka-z-drewniana-noga-6085979.html

https://www.decobazaar.com/produkt-choinka-drewniana-w-skandynawskim-stylu-upcykling-5696888.html

https://www.decobazaar.com/produkt-choinka-swiateczna-gwiazdki-sniezynki-5766995.html

https://www.decobazaar.com/produkt-wianek-zimowy-5778952.html
Miło i przytulnie

Jest wiele sposobów na to, by wprowadzić święta Bożego Narodzenia do swojego salonu czy sypialni. Jednym z nich jest kupno świątecznych poduszek. Tradycjonalistom polecamy poduchy przedstawiające choinki i gwiazdy – akcesoria z takim wzornictwem są bowiem bardzo uniwersalne i można je dopasować do każdego wnętrza. Tym, którzy chcą bardziej zaszaleć, proponujemy poduszki z zabawnymi nadrukami (jak choćby ze słodkim reniferem).


https://www.decobazaar.com/produkt-renifery-5296316.html

https://www.decobazaar.com/produkt-poduszka-swiateczna-merry-christmas-5215407.html

https://www.decobazaar.com/produkt-poszewka-z-zimowym-reniferem-5748132.html
Subtelny dodatek

Na pewno każdy, kto oglądał kiedykolwiek filmy o niezdarnej i uroczej Bridget Jones, doskonale pamięta scenę, w której jej ukochany Mark Darcy pojawia się na przyjęciu bożonarodzeniowym ubrany w ohydny świąteczny sweter z wizerunkiem renifera. Chcąc uniknąć zakłopotania, jakie przeżywał bohater kultowej komedii, warto wyposażyć się raczej w subtelniejsze świąteczne dodatki – oczywiście na wypadek spotkania podczas świąt miłości swojego życia! Panom polecamy w takiej sytuacji świąteczną muchę z nadrukiem w formie choinek, bałwanków albo płatków śniegu. Panie z kolei mogą wprawić się świąteczny nastrój wkładając na stopy zabawne skarpety ze świątecznymi akcentami.


https://www.decobazaar.com/produkt-mucha-swiateczna-6092457.html

https://www.decobazaar.com/produkt-kolorowe-skarpetki-spox-sox-gwiazda-betlejemska-5729712.html
Więcej dekoracji i ozdób bożonarodzeniowych znajdziecie tutaj: https://www.decobazaar.com/udekoruj-dom-na-swieta-z558.html

Przeczytaj również:

SCRAPBOOKING FIGUSIA HANDMADE

Dziś przedstawiamy Wam sprzedawcę Figusia handmade. Jeśli jesteście ciekawi kto kryje się pod tą nazwą, to zapraszamy do czytania! Przede wszystkim jestem mamą dwójki wesołych urwisów, które są moją największą miłością. Od poniedziałku do pią...

ALBUMY NA ZDJĘCIA OD ANNY KACZMARSKIEJ

Anna Kaczmarska tworzy oryginalne albumy na zdjęcia. Są one ręcznie wykonane. Przeczytajcie jak to się zaczęło: Pomysł robienia albumów na zdjęcia zrodził się z potrzeby ogarniecia wspomnień z wcześniejszych podróży. Moją pasją są podróże te małe ...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top