Dom i Wnętrze

POROSTA KRESKA I OBRAZY OTOCZONE MCHEM

2019-03-27
POROSTA KRESKA i obrazy otoczone mchem
POROSTA KRESKA to żywe obrazy, a dokładnej - ręcznie rysowane grafiki, otoczone mchem chrobotkiem reniferowym - chyba najdoskonalszym wynalazkiem natury.

Rysuję i scalam je ja - Kasia. W całej rozciągłości są to moje autorskie prace, w które wkładam całe swoje serce. POROSTA KRESKA powstała z miłości do tego co piękne, minimalistyczne i subtelnie angażujące naturę we wnętrzach.

Znajdziesz tu ilustracje, które tematycznie nawiązują do lasu. Lasu, który kocham miłością najprawdziwszą. Ale obrazy POROSTEJ KRESKI potrafią też dopasować się do wymagań klientów, bowiem każdą grafikę mogę uzupełnić o personalizowany element  lub też narysować coś zupełnie nowego na życzenie.

Chrobotek reniferowy to w 100% naturalny porost, który pochodzi ze Skandynawii. Chrobotek ma masę funkcji i właściwości, ale najpiękniejsze w nim jest to, że nie wymaga żadnej pielęgnacji, a za udzielenie mu niewielkiej przestrzeni do zamieszkania odwdzięcza się regularnym oczyszczaniem powietrza i wskazywaniem poziomu jego wilgotności. 
POROSTA KRESKA jest wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowe jest Twoje wnętrze, więc z pewnością dobrze będą do siebie pasować: https://www.decobazaar.com/porosta-kreskaPrzeczytaj również:

​CHOCHLIK TKWI W SZCZEGÓŁACH

Chochlik, młoda marka na rynku tekstyliów domowych, intryguje nie tylko nazwą. Twórczyni marki, Agnieszka Piechocka, projektuje tekstylia mieszczące się w ramach ponadczasowej klasyki. Z psotnej swej natury jednak przekornie miesza style, faktur...

PRACOWNIA RĘKODZIEŁA MANY EVENINGS

Marka Many Evenings to Karolina i Rafał. Para, która wspólnymi siłami tworzy unikatowe rękodzieło. Karolina jest miłośniczką szydełka i wszystkiego, co zawinięte w kłębek. Rafał, zaś jest pasjonatem gliny i wysokiej temperatury. Oboje tworzym...

DUXI - ZAKOCHANI W POLSKIEJ KULTURZE

DUXI to odmieniona forma słowa „duco”, które w języku łacińskim oznacza m.in. prowadzić, nadawać kierunek. I nie jest to przypadek. Marka DUXI powstała dzięki: Oli (z wykształcenia dziennikarka, mól książkowy, pasjonatka historii Polsk...
Top