Dom i Wnętrze

POROSTA KRESKA I OBRAZY OTOCZONE MCHEM

2019-03-27
POROSTA KRESKA i obrazy otoczone mchem
POROSTA KRESKA to żywe obrazy, a dokładnej - ręcznie rysowane grafiki, otoczone mchem chrobotkiem reniferowym - chyba najdoskonalszym wynalazkiem natury.

Rysuję i scalam je ja - Kasia. W całej rozciągłości są to moje autorskie prace, w które wkładam całe swoje serce. POROSTA KRESKA powstała z miłości do tego co piękne, minimalistyczne i subtelnie angażujące naturę we wnętrzach.

Znajdziesz tu ilustracje, które tematycznie nawiązują do lasu. Lasu, który kocham miłością najprawdziwszą. Ale obrazy POROSTEJ KRESKI potrafią też dopasować się do wymagań klientów, bowiem każdą grafikę mogę uzupełnić o personalizowany element  lub też narysować coś zupełnie nowego na życzenie.

Chrobotek reniferowy to w 100% naturalny porost, który pochodzi ze Skandynawii. Chrobotek ma masę funkcji i właściwości, ale najpiękniejsze w nim jest to, że nie wymaga żadnej pielęgnacji, a za udzielenie mu niewielkiej przestrzeni do zamieszkania odwdzięcza się regularnym oczyszczaniem powietrza i wskazywaniem poziomu jego wilgotności. 


POROSTA KRESKA jest wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowe jest Twoje wnętrze, więc z pewnością dobrze będą do siebie pasować: https://www.decobazaar.com/porosta-kreskaKomentarze:

Przeczytaj również:

LUSTRO VINTAGE - INTRYGUJĄCY DODATEK DO MIESZKANIA

Jeśli szukasz niebanalnych dodatków do swojego domu, lustro vintage okaże się znakomitym dopełnieniem wielu aranżacji. Dzięki wyjątkowej ozdobie dodasz każdemu wnętrzu wyjątkowego uroku. Poznaj najciekawsze propozycje unikalnych luster vintage. Ok...

SKANDYNAWSKIE KLIMATY

Styl skandynawski we wnętrzach jest zawsze w modzie, ponieważ jego główną cechą jest prostota i funkcjonalność. Zapoczątkował go Carl Larsson - szwedzki malarz i projektant wnętrz żyjący na przełomie XIX i XX wieku. W swoich akwarelach przedstaw...

NOWEHAFTY - TRADYCJA W NOWOCZESNEJ FORMIE

NoweHafty to nowa polska marka z niecodziennym spojrzeniem na rękodzieło. Autorka prac łączy tradycyjny haft z nowoczesnymi trendami. Haftowane prace inspirowane są prostotą i naturą, tworząc unikatową i nowoczesną dekorację wnętrz. Produkty znajd...
Top