Dom i Wnętrze

POROSTA KRESKA I OBRAZY OTOCZONE MCHEM

2019-03-27
POROSTA KRESKA i obrazy otoczone mchem
POROSTA KRESKA to żywe obrazy, a dokładnej - ręcznie rysowane grafiki, otoczone mchem chrobotkiem reniferowym - chyba najdoskonalszym wynalazkiem natury.

Rysuję i scalam je ja - Kasia. W całej rozciągłości są to moje autorskie prace, w które wkładam całe swoje serce. POROSTA KRESKA powstała z miłości do tego co piękne, minimalistyczne i subtelnie angażujące naturę we wnętrzach.

Znajdziesz tu ilustracje, które tematycznie nawiązują do lasu. Lasu, który kocham miłością najprawdziwszą. Ale obrazy POROSTEJ KRESKI potrafią też dopasować się do wymagań klientów, bowiem każdą grafikę mogę uzupełnić o personalizowany element  lub też narysować coś zupełnie nowego na życzenie.

Chrobotek reniferowy to w 100% naturalny porost, który pochodzi ze Skandynawii. Chrobotek ma masę funkcji i właściwości, ale najpiękniejsze w nim jest to, że nie wymaga żadnej pielęgnacji, a za udzielenie mu niewielkiej przestrzeni do zamieszkania odwdzięcza się regularnym oczyszczaniem powietrza i wskazywaniem poziomu jego wilgotności. 
POROSTA KRESKA jest wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowe jest Twoje wnętrze, więc z pewnością dobrze będą do siebie pasować: https://www.decobazaar.com/porosta-kreskaKomentarze:

Przeczytaj również:

KREATYWNE MEBLE - MINIMALIZM I NATURALNE SUROWCE

Izabela Sowa mama dwóch uroczych dziewczynek, żona, początkujący dekorator wnętrz z wykształceniem administracyjnym. Pomysł na założenie firmy wziął się w dużej mierze z zainteresowań i pasji jaką dla Izabeli jest projektowanie mebli i wnętrz. Jej pr...

NOWE ŻYCIE STARYCH MEBLI

Odnawianie starych mebli może być ciekawym hobby, jak również stałym zajęciem zarobkowym. Jeśli jednak ktoś chce "zrewitalizować" tylko kilka egzemplarzy mebli na własne potrzeby, to czasami warto się zastanowić, czy nie lepiej dokonać...

NIE TAKI U-PIÓR STRASZNY!

U-PIÓR to młoda marka na rynku wyrobów tekstylnych. Specjalizuje się w produktach przeznaczonych dla dzieci takich jak: kołderki, kocyki, poduszki czy maty. Dla tych nieco starszych z prawdziwym zapałem tworzy niebanalne: nerki, work...
Top