Dom i Wnętrze

POROSTA KRESKA I OBRAZY OTOCZONE MCHEM

2019-03-27
POROSTA KRESKA i obrazy otoczone mchem
POROSTA KRESKA to żywe obrazy, a dokładnej - ręcznie rysowane grafiki, otoczone mchem chrobotkiem reniferowym - chyba najdoskonalszym wynalazkiem natury.

Rysuję i scalam je ja - Kasia. W całej rozciągłości są to moje autorskie prace, w które wkładam całe swoje serce. POROSTA KRESKA powstała z miłości do tego co piękne, minimalistyczne i subtelnie angażujące naturę we wnętrzach.

Znajdziesz tu ilustracje, które tematycznie nawiązują do lasu. Lasu, który kocham miłością najprawdziwszą. Ale obrazy POROSTEJ KRESKI potrafią też dopasować się do wymagań klientów, bowiem każdą grafikę mogę uzupełnić o personalizowany element  lub też narysować coś zupełnie nowego na życzenie.

Chrobotek reniferowy to w 100% naturalny porost, który pochodzi ze Skandynawii. Chrobotek ma masę funkcji i właściwości, ale najpiękniejsze w nim jest to, że nie wymaga żadnej pielęgnacji, a za udzielenie mu niewielkiej przestrzeni do zamieszkania odwdzięcza się regularnym oczyszczaniem powietrza i wskazywaniem poziomu jego wilgotności. 
POROSTA KRESKA jest wyjątkowa, tak samo jak wyjątkowe jest Twoje wnętrze, więc z pewnością dobrze będą do siebie pasować: https://www.decobazaar.com/porosta-kreskaKomentarze:

Przeczytaj również:

AUTORSKIE ILUSTRACJE KART

Katarzyna Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu ukończyła w 2002 roku i obroniła dyplom w Pracowni Wklęsłodruku. Ilustracje pod szyldem KART powstają od trzech lat, Katarzyna ma jednak w swoim portfolio grafiki wykonane w technice wklęsłodruku, inn...

KOZBUCH FURNITURE - MEBLE Z DUSZĄ

Kozbuch Furniture tworzy 24-letnia Ada Kozbuch, miłośniczka lat 60. i 70., z wykształcenia technolog drewna.  Lubie każdy etap mojej pracy, rozpoczynając od wyszukiwania mebli vintage, renowacji, a kończąc na zrobieniu zdjęcia i stylizacji da...

STYLOWY PRZEDPOKÓJ OD HOUSEBERRY

Wielu z nas zapomina jak ważną rolę w każdym domu, spełnia przedpokój. A jest to duży błąd. Bo to właśnie w tym miejscu witamy i żegnamy naszych gości. Przedpokój jest to wnętrze, które zostaje zauważone jako pierwsze i przez każdą osobę przychodzącą...
Top