Prezenty i Okazje

MODA NA CHARMSY TRWA - WYJĄTKOWY PREZENT DLA NIEJ

2018-04-04
Moda na charmsy trwa - wyjątkowy prezent dla niej
Małe, czarujące zawieszki na bransoletkę stały się hitem kilka lat temu i do tej pory są bardzo popularne. Nic dziwnego – charmsy to piękna i subtelna ozdoba dla kobiety w każdym wieku. Można nosić je pojedynczo albo mieć całą kolekcję. To także idealny pomysł na prezent dla niej. Znajdź zawieszkę jedyną w swoim rodzaju!


https://www.decobazaar.com/produkt-doglover-charms-bransoletka-ze-stali-szlachetnej-5873892.html
Charmsy – ponadczasowe i uniwersalne

Charmsy to rodzaj biżuterii modułowej, co oznacza, że zwykle są sprzedawane oddzielnie – łańcuszek trzeba dokupić osobno. Dzięki temu mamy możliwość przypięcia kilku różnych zawieszek na jednej bransoletce i wymieniania ich na inne, kiedy tylko chcemy. To pozwala dopasować ozdobę do każdej stylizacji. Są klasyczne, eleganckie wzory na specjalne okazje, a także zabawne i urocze kształty do noszenia na co dzień. Dlatego właśnie charmsy uwielbiają wszystkie kobiety, bez względu na gusta. Jeśli szukasz prezentu dla dziewczyny, ładna zawieszka na pewno sprawi jej radość.


https://www.decobazaar.com/produkt-niebieska-bransoletka-z-charmsami-mleko-i-ciasteczko-5723045.html
Zawieszka jako symbol

Charmsy na bransoletce to coś więcej niż biżuteria. Ich unikalne kształty mogą nieść szczególne znaczenie, na przykład czterolistna koniczyna to symbol szczęścia, jaskółka – nadziei i miłości, a pacyfka – pokoju. Czasem kupujemy też zawieszki, które nawiązują do naszych zainteresowań albo są pamiątką jakiegoś wydarzenia lub osoby. Wtedy ozdoba staje się czymś bardziej osobistym, nabiera indywidualnego charakteru. Możesz podarować ukochanej srebrne serduszko w dowód uczucia, a przyjaciółce wręczyć malutką kotwicę na znak lojalności. To prawdziwy prezent z duszą.


https://www.decobazaar.com/produkt-terrier-rosyjski-1-pies-nr-22-5853021.html
Charmsy robione ręcznie

Biżuteria najwyższej klasy to ta robiona ręcznie. Zawieszki handmade odznaczają się misternym wykończeniem i najlepszego gatunku tworzywem. Powstają z prawdziwych metali szlachetnych, jak złoto i srebro, a niepowtarzalnego charakteru nadają im precyzyjne zdobienia – drogocenne kamienie, cyrkonie, błyszcząca emalia. Kolekcje charmsów wykonywanych ręcznie znajdziemy w sklepach jubilerskich, ale sprzedaje je także wielu niezależnych artystów. W Internecie możemy kupić zawieszki o oryginalnych kształtach i bogatej ornamentyce – kunsztowne dzieła, dzięki którym stworzymy fantazyjną kompozycję na bransoletce. Jako prezent, charmsy handmade sprawdzą się doskonale. Ich wyjątkowy design przyciąga uwagę, a precyzyjna technika wykonania zapewnia pierwszorzędną jakość.


https://www.decobazaar.com/produkt-bransoletka-szaro-stalowa-z-gwiazdka-5754093.html
Zawieszka z grawerem – pomysł na prezent

Jeśli szukasz naprawdę unikatowego podarunku dla bliskiej osoby, wybierz spersonalizowaną zawieszkę z grawerunkiem. Efekt jest bezcenny. Możesz poprosić o wypisanie daty lub inicjałów, symbolicznego słowa albo znaku... Prawie wszystko, co przyjdzie ci na myśl. Trzeba jednak pamiętać, że charmsy są drobną ozdobą i nie wszystko się na nich zmieści. Warto więc wybrać kształt o odpowiednio dużej powierzchni. Na przykład łatwiej jest wygrawerować coś na zawieszce-chmurce niż na kluczu wiolinowym. 


https://www.decobazaar.com/produkt-nieskonczonosc-mini-5766044.html
A jaki jest twój ulubiony symbol? Daj się oczarować i odkryj rozmaitość form, motywów oraz kolorów. Moda na stylowe zawieszki na pewno szybko nie minie. Ale ostrożnie – zbieranie pięknych charmsów grozi uzależnieniem!


https://www.decobazaar.com/produkt-kaczka-dziwaczka-rodowana-bransoletka-5832805.html

https://www.decobazaar.com/produkt-kwiat-na-lancuchu-4282172.html

https://www.decobazaar.com/produkt-live-love-lough-friendship-bracelet-5696252.html

Komentarze:

Przeczytaj również:

PLANNERY NA RÓŻNE OKAZJE OD MAKE MY DAY PLANNER

Inspiracją do stworzenia marki Make My Day był ślub jej twórców, a konkretniej jego organizacja. Obecnie na rynku nie ma plannera, który by łączył w sobie planner dzienny wraz z plannerem ślubnym, co pozwala trzymać wszystko w jednym miejscu. W ...

CO WARTO PODAROWAĆ NA ŚWIĘTA DZIEWCZYNIE?

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Jeżeli masz siostrę, przyjaciółkę lub ukochaną, którą chciałbyś obdarować czymś wyjątkowym, zacznij zastanawiać się nad wyborem prezentu już teraz.  Coś praktycznego Trudno jest przec...

POMYSŁY NA PREZENT NA DZIEŃ CHŁOPAKA

Dzień Chłopaka obchodzony jest w Polsce 30 września. Jego "obchody" mają niedługą tradycję. Po raz pierwszy świętowano ten dzień w ostatnim roku ubiegłego wieku. W innych krajach ten dzień przypada różnie, np. w Wielkiej Brytanii i Irl...
Top