Moda i Styl

PERŁY OD RYBICKIEJ - BIŻUTERIA HAFTOWANA KOBIECOŚCIĄ

2019-09-30
Perły od Rybickiej - biżuteria haftowana kobiecością
Projekt „Perły od Rybickiej” powstał w kwietniu 2019 roku. Bogate w symbolikę, tajemnicze i ponadczasowe perły stały się podstawą projektów marki. Samą biżuterię charakteryzuje klasa i niezobowiązująca elegancja. To biżuteria którą można ubierać zarówno na co dzień, jak i do eleganckich kreacji. 

Klientki z uwielbieniem zakładają swoje Rybickie, które towarzyszą im w najważniejszych momentach życia i mówią o nich, że to biżuteria sukcesu, pasji i miłości do samych siebie. Perły z pracowni Gosi Rybickiej często są wybierane jako prezenty i darowane z pięknymi intencjami.Misją marki jest pokazywanie kobiecości bez granic, bez podziałów, bez utartych przez społeczeństwo ideałów, bez masek, bez photoshopa. Kobiecości takiej, która jest idealna w każdym swoim calu. Bo każda kobieta ma prawo do emanowania swoją kobiecością tak, jak ją czuje.

Kobiecości nie trzeba się uczyć, nabywać, otrzymywać. Kobiecość można jedynie podkreślić.

Filozofią marki jest miłość do samej siebie. Akceptacja swojego jedynego, doskonałego i niepowtarzalnego ja. I Ty.Kilka słów o twórczyni marki:

Nazywam się Gosia Rybicka. Moje życie było zawsze mocno związane z twórczością. Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Po kilku latach od ukończenia studiów oddałam się mojej wielkiej miłości, którą jest tworzenie biżuterii artystycznej.

Moja twórczość zmieniała się na przełomie tych 10 lat tak jak ja. Odkrywałam nowe inspiracje, poszukiwałam, aby w końcu dotrzeć do najpiękniejszej krainy- pełnej subtelności, delikatności, siły, inspiracji, nieoczywistości i nieszablonowości, którą jest kobieta. Te cechy właśnie wkładam w moje projekty. Każdy pojedynczy egzemplarz wychodzący z mojej pracowni to biżuteria tworzona od podstaw przeze mnie. Do każdego projektu indywidualnie dobieram materiały i kolory, tak aby tworzyły one wyjątkową całość.


Prace Gosi Rybickiej znajdziecie tutaj: https://www.decobazaar.com/gosia-rybicka

Przeczytaj również:

CARADELUA ACCESSORIES - W ZGODZIE Z NATURĄ

Caradelua Accessories to akcesoria handmade spełniające potrzeby osób ceniących sobie jakość, wygląd, unikatowość oraz świadomość, iż przy procesie tworzenia ani jedna istota nie ucierpiała. Do tworzenia produktów używane są tkani...

BIŻUTERIA KAMARYD - PROSTA FORMA I ORGANICZNOŚĆ

Kamaryd to marka biżuterii autorskiej prowadzona przez Karolinę Majewską-Rydel od 2019 r. Jej projekty cechuje równowaga między prostą formą i organicznymi kształtami. Biżuteria ma służyć przez lata dzięki dobrej jakości wykonania oraz ponadczasowemu...

KOLEKCJA SEA BLUE & CORAL ZEPHYR OD ŁATKA FASHION

Kolekcja S/S 2021 "Sea Blue & Coral Zephyr" od Łatka fashion to komfort, nasycony kolor, oryginalność i kobiecość. Wygodne i niepowtarzalne stylizacje z dbalością o detal. Fasony ubrań wzbogacone graficznym detalem w postaci k...

Produkty, które mogą Ci się spodobać

Top