Moda i Styl

PERŁY OD RYBICKIEJ - BIŻUTERIA HAFTOWANA KOBIECOŚCIĄ

2019-09-30
Perły od Rybickiej - biżuteria haftowana kobiecością
Projekt „Perły od Rybickiej” powstał w kwietniu 2019 roku. Bogate w symbolikę, tajemnicze i ponadczasowe perły stały się podstawą projektów marki. Samą biżuterię charakteryzuje klasa i niezobowiązująca elegancja. To biżuteria którą można ubierać zarówno na co dzień, jak i do eleganckich kreacji. 

Klientki z uwielbieniem zakładają swoje Rybickie, które towarzyszą im w najważniejszych momentach życia i mówią o nich, że to biżuteria sukcesu, pasji i miłości do samych siebie. Perły z pracowni Gosi Rybickiej często są wybierane jako prezenty i darowane z pięknymi intencjami.

Misją marki jest pokazywanie kobiecości bez granic, bez podziałów, bez utartych przez społeczeństwo ideałów, bez masek, bez photoshopa. Kobiecości takiej, która jest idealna w każdym swoim calu. Bo każda kobieta ma prawo do emanowania swoją kobiecością tak, jak ją czuje.

Kobiecości nie trzeba się uczyć, nabywać, otrzymywać. Kobiecość można jedynie podkreślić.

Filozofią marki jest miłość do samej siebie. Akceptacja swojego jedynego, doskonałego i niepowtarzalnego ja. I Ty.

Kilka słów o twórczyni marki:

Nazywam się Gosia Rybicka. Moje życie było zawsze mocno związane z twórczością. Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Po kilku latach od ukończenia studiów oddałam się mojej wielkiej miłości, którą jest tworzenie biżuterii artystycznej.

Moja twórczość zmieniała się na przełomie tych 10 lat tak jak ja. Odkrywałam nowe inspiracje, poszukiwałam, aby w końcu dotrzeć do najpiękniejszej krainy- pełnej subtelności, delikatności, siły, inspiracji, nieoczywistości i nieszablonowości, którą jest kobieta. Te cechy właśnie wkładam w moje projekty. Każdy pojedynczy egzemplarz wychodzący z mojej pracowni to biżuteria tworzona od podstaw przeze mnie. Do każdego projektu indywidualnie dobieram materiały i kolory, tak aby tworzyły one wyjątkową całość.


Prace Gosi Rybickiej znajdziecie tutaj: https://www.decobazaar.com/gosia-rybicka

Komentarze:

Przeczytaj również:

KORZA WOOD - Z MIŁOŚCI DO NATURY

Dziś porozmawiamy z marką Korza Wood o ich początkach, pomyśle na biżuterię i procesie twórczym... Miłość do drewna i natury była w nas od zawsze. Chęć do podejmowania samodzielnych prób eksperymentowania z obróbką drewna również. Z drewna zrobili...

PRACOWNIA LEZERTON

Lezerton to marka ręcznie wykonywanych wyrobów skórzanych, stworzona w Polsce. Są to ekskluzywne akcesoria skórzane o najwyższej jakości, takie jak plecaki, portfele i torebki. Pracownia kaletnicza Lezerton to grupa ludzi z pasją, którzy ...

ALWERO - TRADYCJA ODKRYTA NA NOWO

Marka Alwero już od 1999 roku, poprzez swoje kolekcje, pokazuje, że w świecie mody jest miejsce na tradycję tworzenia z wełny. Zaskakuje formą, rzuca wyzwania sztucznym tkaninom i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom świadomych klientów. Nasza...
Top