Moda i Styl

PERŁY OD RYBICKIEJ - BIŻUTERIA HAFTOWANA KOBIECOŚCIĄ

2019-09-30
Perły od Rybickiej - biżuteria haftowana kobiecością
Projekt „Perły od Rybickiej” powstał w kwietniu 2019 roku. Bogate w symbolikę, tajemnicze i ponadczasowe perły stały się podstawą projektów marki. Samą biżuterię charakteryzuje klasa i niezobowiązująca elegancja. To biżuteria którą można ubierać zarówno na co dzień, jak i do eleganckich kreacji. 

Klientki z uwielbieniem zakładają swoje Rybickie, które towarzyszą im w najważniejszych momentach życia i mówią o nich, że to biżuteria sukcesu, pasji i miłości do samych siebie. Perły z pracowni Gosi Rybickiej często są wybierane jako prezenty i darowane z pięknymi intencjami.Misją marki jest pokazywanie kobiecości bez granic, bez podziałów, bez utartych przez społeczeństwo ideałów, bez masek, bez photoshopa. Kobiecości takiej, która jest idealna w każdym swoim calu. Bo każda kobieta ma prawo do emanowania swoją kobiecością tak, jak ją czuje.

Kobiecości nie trzeba się uczyć, nabywać, otrzymywać. Kobiecość można jedynie podkreślić.

Filozofią marki jest miłość do samej siebie. Akceptacja swojego jedynego, doskonałego i niepowtarzalnego ja. I Ty.Kilka słów o twórczyni marki:

Nazywam się Gosia Rybicka. Moje życie było zawsze mocno związane z twórczością. Jestem absolwentką gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Po kilku latach od ukończenia studiów oddałam się mojej wielkiej miłości, którą jest tworzenie biżuterii artystycznej.

Moja twórczość zmieniała się na przełomie tych 10 lat tak jak ja. Odkrywałam nowe inspiracje, poszukiwałam, aby w końcu dotrzeć do najpiękniejszej krainy- pełnej subtelności, delikatności, siły, inspiracji, nieoczywistości i nieszablonowości, którą jest kobieta. Te cechy właśnie wkładam w moje projekty. Każdy pojedynczy egzemplarz wychodzący z mojej pracowni to biżuteria tworzona od podstaw przeze mnie. Do każdego projektu indywidualnie dobieram materiały i kolory, tak aby tworzyły one wyjątkową całość.


Prace Gosi Rybickiej znajdziecie tutaj: https://www.decobazaar.com/gosia-rybicka

Przeczytaj również:

SZKLANA BIŻUTERIA EMILII MARCJASZ

Emilia Marcjasz to wrocławska artystka, która zajmuje się szkłem artystycznym oraz użytkowym. Każdy stworzony przeze nią obiekt użytkowy, czy to jest biżuteria, czy naczynia, jest małym dziełem sztuki ponieważ bardzo często inspiracją do ni...

PODRÓŻNA TORBA BAZARÓWKA

Bazarówka to projekt rodzinny, który powstał z miłości do bezstresowego podróżowania. Stworzono torbę podróżną, która spełni oczekiwania Twoje i Twoich bliskich. Nareszcie zmieści się w niej ABSOLUTNIE wszystko co jest potrzebne, gdziekolwiek się nie...

KOLOROWY SUTASZ PEŁEN SERCA I PASJI

Kolorowy Sutasz powstał z pasji do rękodzieła. Jest to niepowtarzalna biżuteria na codzień jak i na wielkie wyjścia. W każdy element biżuterii włożone jest wiele uwagi i serca.  Biżuterię znajdziecie tu: https://www.decobazaar.com/ko...
Top