1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Bello Design

Bello Design

W DecoBazaar od 05.03.2013 Wystawionych produktów: 20Projekty Bello Design, nie odbiegając od światowych trendów, podkreślają jednocześnie oryginalność i unikatowość. Krótkie serie, kolekcje limitowane, pojedyncze egzemplarze – tworzone również na indywidualne zamówienie – dają możliwość kreowania własnego stylu i wizerunku.
Kategorie

HANDMADE

1 2 3
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Aleksandra napisał(a):

"PIERŚCIONEK Z ONYKSEM"

Pierścionek piękny; ładniejszy niż na zdjęciach! Unikatowy przedmiot z charakterem w bardzo dobrej cenie. Dziękuję!
★★★★★ 18.12.2020

ewa napisał(a):

"BRANSOLETKA SILVER & GOLD"

Bransoletka dotarla pod wskazany adres i wywolala ogromna radosc, bardzo sie podoba. Dziekuje za doskonaly kontakt mailowy i bardzo szybka wysylke. Goraco polecam tego projektanta!!!
★★★★★ 01.11.2017

Kamila napisał(a):

"BRANSOLETKA CHARLOTTE 1"

Zdecydowanie nie polecam. Zamówiłam towar w niedzielę, wpłaty dokonałam w poniedziałek, w czwartek wysłałam zapytanie co z przesyłką, w piątek dostałam inf, że towar właśnie został wysłany.
W e - mailu poinformowałam sprzedawcę, że bransoletkę zamówiłam na sobotnią imprezę i jestem zawiedziona zwłoką w wysyłce towaru. Sprzedawca w ogóle się nie zreflektował, dwukrotnie odpowiedział, ze towar wysłał w piątek i dostanę go w poniedziałek.
Zupełny brak poczucia winy i niewywiązania się z umowy
★★★★ 30.08.2016

Alicja napisał(a):

"BRANSOLETKA 2ND SKIN 1"

Brasoletka cudna . Spodobała mi się tak bardzo , że zamówiłam identyczną tylko w kolorze czerwonym .
21.11.2013

Zofia napisał(a):

"BRANSOLETKA SILVER & GOLD"

Rzecz oryginalna,bardzo lekka, ładnie prezentuje się na nadgarstku, budzi zainteresowanie, choć wymaga trochę czasu na adaptację (łańcuszek dość cienki, bałam się - bezpodstawnie - że o coś zahaczę).
28.10.2013

Beata napisał(a):

"BRANSOLETKA ROCK ME BABY 1"

super, doskonały kontakt z projektantką, bardzo otwarta osoba na indywidualne potrzeby klienta, po prostu bajka. Dziekuję i polecam
13.05.2013
Top