DecoBazaar > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2330)

AnDY ArT DeSiGN

ANDY ART DESIGN

W DecoBazaar od 16.08.2018 Wystawionych produktów: 28 Nietuzinkowe projekty graficzne, które znajdziecie na naszej stronie powinny zarówno inspirować jak i cieszyć wszystkich miłośników designu.
designplace

DESIGNPLACE

W DecoBazaar od 11.08.2018 Wystawionych produktów: 12
nl.ceramika

NL.CERAMIKA

W DecoBazaar od 10.08.2018 Wystawionych produktów: 4 Powrót do korzeni, na warmińską wieś na nowo obudził we mnie chęć do tworzenia. Spełniam właśnie swoje nienazwane marzenia i jest mi tak wspaniale, że chciałabym móc się tym dzielić.
Eyecatchingclothes

EYECATCHINGCLOTHES

W DecoBazaar od 10.08.2018 Wystawionych produktów: 19 Cześć! Jeżeli interesują Cię wyjątkowe ubrania od których ludzie nie mogą oderwać wzroku na ulicy, mój sklep jest dla Ciebie!
Rusticova

RUSTICOVA

W DecoBazaar od 10.08.2018 Wystawionych produktów: 1 Rusticova to własnoręcznie malowane naczynia w rustykalnej oprawie i opakowaniach. Powstają tu ilustracje na porcelanie, ceramice i emalii. Każdy przedmiot jest unikatowy i stworzony z dbałością o najmniejsze detale. Tematyka prezentowanych grafik nawiązuje głównie do natury, jednak istnieje również możliwość wykonania indywidualnego zamówienia.
LucitQuilt

LUCITQUILT

W DecoBazaar od 08.08.2018 Wystawionych produktów: 5 Lucit to marka, która powstała z umiłowania do tkanin i domu. Z wykształcenia jestem technologiem konfekcji. Szyję od najmłodszych swoich lat. Zaczynałam na lalkach, potem lata w szkole, a uczyłam się, aby teraz obszywać cały świat :) Kocham szyć piękne rzeczy zdobiące wnętrza. Kocham szyć ciepłe quilty dla całej rodziny. Czas spędzony podczas projektowania i wykonywania jest dla mnie swoistą terapią, a sztuka pikowania to jest to, co uwielbiam. ...
Triki na Stroiki

TRIKI NA STROIKI

W DecoBazaar od 07.08.2018 Wystawionych produktów: 13 Triki na Stroiki to dekoracje, dodatki , przedmioty użytkowo - dekoracyjne. Wykonuję wszystko ze wszystkiego; wianki, stroiki,przedmioty użytkowo dekoracyjne z betonu. Wszystkie projekty wykonuję ręcznie co sprawia że są niepowtarzalne. Istnieje możliwość spersonalizowania produktu poprzez zmianę koloru lub użytych elementów , wystarczy że się skontaktujesz i przedstawisz swój pomysł:)
Madalou

MADALOU

W DecoBazaar od 06.08.2018 Wystawionych produktów: 6
IZIDAY

IZIDAY

W DecoBazaar od 06.08.2018 Wystawionych produktów: 7 Cześć!
Jesteśmy kilkuosobowym zespołem pracującym w Poznaniu nad tym, abyś mógł / mogła nosić super jakości ubrania na wyciągnięcie ręki. Chcemy Ci zaoferować proste rozwiązania w codziennym ubiorze, takie które będą Cię wyróżniać drobnymi ale mocnymi akcentami. Wszystkie nasze produkty dopieszczamy do ostatniego elementu, do ostatniej niteczki :) Koszulki pochodzą z polskich materiałów oraz są szyte w polskiej szwalni, czyli 100% PL!
<...
naknak

NAKNAK

W DecoBazaar od 05.08.2018 Wystawionych produktów: 2 naknak to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju numerki na drzwi. Duża część z nich powstanie tylko jeden, jedyny raz, aby stać się Twoją własnością. Wzory numerków przygotowywane są z myślą o smutnych drzwiach naszych mieszkań i niezwykłych osobowościach ich nowych właścicieli.
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 233
>
Top