1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1890)

Ogród Rajski

W DecoBazaar od 18.04.2019 Wystawionych produktów: 4

loveberi

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 5 Loveberi to pasja dwóch mam do tworzenia unikatowych artykułów, przeznaczonych dla dzieci, niemowląt oraz ich rodziców. Pasja, która narodziła się wraz z przyjściem na świat dwóch wyjątkowych istotek - Oliwki i Justynki.
Produkty oferowane przez nas cechuje niepowtarzalność, oryginalność, dbałość o szczegóły i jakość wykonania.
Nasze wyroby tworzymy własnoręcznie, szukając inspiracji w życiu codziennym. Liczy się dla nas funkcjonalność, a...

Manufaktura Księżycowa

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 2 Poduszki, przytulanki, koszyki i inne cuda z materiału, filcu, sznurka, włóczki.
Większość tworzona przy blasku księżyca - to znaczy gdy dzieci już śpią.
Zanim jakaś poduszka lub przytulanka trafi do Twojego dziecka jej pierwowzór jest solidnie testowany przez dwóch profesjonalnych testerów w wieku dwóch i siedmiu lat. :)

glina-i-dzianina

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 1 Ceramika użytkowa i artystyczna. Pojedyncze egzemplarze, wykonywane ręcznie.

Atelier Joanna

W DecoBazaar od 16.04.2019 Wystawionych produktów: 7 Jestem artystą plastykiem ,nazywam się Joanna Sadecka. Zajmuję się głównie malarstwem które jest moją pasją ale nie ograniczam się tylko do niego. Ciągle bawię się nowymi możliwościami, materiałami, technikami. W efekcie powstają nie tylko obrazy (małe i duże, na płótnie i na papierze) ale także dekoracyjne przedmioty codziennego użytku bądź dekoracja domu (np. biżuteria i drobne przedmioty artystyczne ). Lubię naturę, staram się podkreślać jej p...

jagodowe

W DecoBazaar od 15.04.2019 Wystawionych produktów: 4 Witaj,
Zawodowo zajmuję się fotografią a w wolnych chwilach ceramiką. Przedmioty, które tutaj prezentuję wykonałam na podstawie własnych projektów i pomysłów. Każdy przedmiot robiony jest całkowicie ręcznie, lepiony z płata gliny, rzeźbiony. Każdemu poświęcam dużo czasu i uwagi. Przedmioty są pojedyncze, czasami tworzę małe serie .Zapraszam.

HauMiau.wear

W DecoBazaar od 15.04.2019 Wystawionych produktów: 4 HauMiau to polska marka odzieżowa, która szyje ubrania dla dzieci i ich mam. Ubrania tworzone są z wysokiej jakości tkaniny. Wygodę oraz wysoki komfort użytkowania zapewnia jej skład, czyli 98% naturalnych włókien bawełnianych oraz 3% tzw. elastanu. Ubranka są przyjemne w dotyku, nieprześwitujące, przewiewne i nie elektryzujące się. ...

Pixoko

W DecoBazaar od 15.04.2019 Wystawionych produktów: 14

Thin Line

W DecoBazaar od 15.04.2019 Wystawionych produktów: 12 Thin Line to marka, która narodziła się w zaciszu pracowni w Gdańsku. Pracowni w której na codzień powstają grafiki i obrazy wystawiane i sprzedawane w galeriach sztuki, zarówno w Polsce jak i na Świecie. Tam zrodził się pomysł aby przenieść te grafiki na przedmioty użytku codziennego i spopularyzować sztukę a tym samym sprawić, że codzienne czynności są choć trochę przyjemniejsze. Jesteśmy absolwentami Szkół Plastycznych i Akademii Sztuk Pięknyc...

Do szkatułki wrzucone

W DecoBazaar od 10.04.2019 Wystawionych produktów: 13 Do szkatułki wrzucone to biżuteria przede wszystkim z nici. Uwielbiam zaplatać i mam nadzieję,że to widać. Każdą rzecz robię z sumienną starannością i dbałością o szczegóły.
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 189
>
Top