1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1932)

Puchata Manufaktura

W DecoBazaar od 15.07.2019 Wystawionych produktów: 16

Cotty

W DecoBazaar od 15.07.2019 Wystawionych produktów: 9Witamy Was w świecie Cotty

Znajdziecie tu wzory tkanin inspirowane potrzebami dziecka i głosem serca.
Cotty rozwija się każdego dnia: gdy jesteście w sklepie, w pracy, z dzieckiem w piaskownicy lub gdy jecie pyszne malinowe lody albo włączacie pralkę. Gdziekolwiek jesteście i cokolwiek robicie... nasze oczy są otwarte na nowe fascynacje.
Historia naszej firmy zaczęła się w pracowni krawieckiej dziadka Sergiusza.
Błyszcząc...

Izabette

W DecoBazaar od 15.07.2019 Wystawionych produktów: 14Witaj :) Nazywam się Małgorzata, a markę Izabette stworzyłam dla każdej chcącej się wyróżniać kobiety. Kolorowe torby dla pełnych energii kobiet powstają głównie z wodoodpornych, dobrej jakości tkanin oraz bawełny 100%. Jeśli nie chcesz zginąć w tłumie, to miejsce jest dla Ciebie! Torby i akcesoria szyję najczęściej w pojedynczych egzemplarzach, więc na pewno nie znajdziesz na ulicy nikogo z podobną torebką.

Kart

W DecoBazaar od 15.07.2019 Wystawionych produktów: 10

Marcin Zawada

W DecoBazaar od 15.07.2019 Wystawionych produktów: 2

KAMILA LIMA

W DecoBazaar od 15.07.2019 Wystawionych produktów: 9o nas
KAMILA LIMA to marka , która tworzy akcesoria o charakterze swobodnej , niewymuszonej elegancji.
Charakteryzuje je prosty krój oraz surowe wykończenie.
Założycielką i projektantką marki jest Kamila Limarowska , pasjonująca się jeździectwem , fotografią oraz stylem country. Wszystkie te cechy stara się łączyć w swoich projektach , które tworzą styl i charakter marki.

Akcesoria , wykonywane są w naszej pracowni od projek...

kozbuch furniture

W DecoBazaar od 15.07.2019 Wystawionych produktów: 2Cześć, jestem Ada!
Wyszukuje meble vintage i nadaje im nowe życie.
Tworze też własne projekty inspirowane latami 60/70, które niedługo poznacie i z pewnością pokochacie

Dominika Brzezińska

W DecoBazaar od 02.07.2019 Wystawionych produktów: 6Dominika Brzezińska, uczennica Liceum Plastycznego, związana z Galerią Sztuki Niezależnej. Specjalizująca się w malarstwie akwarelowym. W swojej dziedzinie na koncie ma już kilka wystaw indywidualnych. Zapalona miłośniczka autostopu i poszukiwaczka pięknych jak i inspirujących krajobrazów

Na...

Amber 77

W DecoBazaar od 27.06.2019 Wystawionych produktów: 12Piękno bursztynu wyrasta z siły wciąż odradzającej się fali. My również z niej czerpiemy, przez co jesteśmy osobami o nigdy nie kończących się pokładach pozytywnej energii. Pragniemy, aby nasze produkty niczym talizmany, przekazywały ją Wam! Już w starożytności liczba 7 miała wyjątkową, magiczną moc, my wrzucamy w nią cały nasz optymizm oraz pasję do tego, co robimy. To wszystko wysyłamy w podwójnej dawce w postaci Amber 77.

Idea Amber 7...

ulubi

W DecoBazaar od 25.06.2019 Wystawionych produktów: 16Kolczyki ULUBI, to autorskie projekty tworzone ręcznie. Wykonane ze skóry naturalnej, pochodzącej wyłącznie z recyklingu, oraz washpapy, nazywanej skórą wegańską. Starannie malowane, wykończone elementami ze stali szlachetnej.
<
1 2 3 4 5 ... 194
>
Top