DecoBazaar > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2189)

Tuulik

TUULIK

W DecoBazaar od 02.01.2018 Wystawionych produktów: 6
ecoono

ECOONO

W DecoBazaar od 02.01.2018 Wystawionych produktów: 110 Ecoono to marka łącząca ekologiczne podejście do rzeczy użytkowych oraz niepowtarzalny design. Wszystkie elementy wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu oraz pochodzących z powtórnego przerobu. Zainspirowani twórczością Franka Gehry (prekursora wykorzystania tektury falistej w meblarstwie) postanowiliśmy stworzyć bardzo wytrzymałe a zarazem lekkie i nowoczesne przedmioty do wystroju wnętrz. Wszystkie meble klejone są ręcznie a do p...
GAIA

GAIA

W DecoBazaar od 17.12.2017 Wystawionych produktów: 36 Witaj w butiku marki GAIA!

Jeśli szukasz ozdób niezwykłych i niepowtarzalnych, zapraszamy Cię do naszego świata ceramicznych fantazji - pełnego kolorów, różnorodnych faktur i niezliczonych możliwości kreatywnych.

Lepimy i zdobimy przedmioty użytkowe, ozdoby stojące i wiszące oraz biżuterię modową.

Wszystkie prace wykonujemy ręcznie w oparciu o autorskie projekty. Nasze produkty tworzymy z wielką starannością i dbałoś...
liNEON

LINEON

W DecoBazaar od 17.12.2017 Wystawionych produktów: 6 Podróż po różnych przestrzeniach i chęć tworzenia pięknych i praktycznych przedmiotów sprawiły że powstał liNEON – oświetlenie, którym można się bawić nadając mu dowolny kształt. Poczuj się artystą, młodym twórcą wzorów i napisów. liNEON został wymyślony i wyprodukowany w Polsce.
Produkt jest chroniony Patentem europejskim.

Pracownia CZERNY DESIGN i FABRYKA WALTER. Zapraszamy do wspólnej zabawy światłem....
Glass Wood Me

GLASS WOOD ME

W DecoBazaar od 17.12.2017 Wystawionych produktów: 5
LESHLAND

LESHLAND

W DecoBazaar od 17.12.2017 Wystawionych produktów: 8 Leshland to wytwórnia biżuterii przywodzącej na myśl niczym nieskrępowaną przyrodę. Ukazujemy piękno drewna egzotycznego; jego kolor, rysunek i wyjątkową wytrzymałość. Połączenie tych szlachetnych gatunków z żywicą jubilerską sprawia, że nasza biżuteria to prawdziwe diamenty natury. Przenieś się do magicznego świata Leshland i znajdź swój kawałek lasu lub podaruj go komuś bliskiemu.
Tiny Crumb

TINY CRUMB

W DecoBazaar od 17.12.2017 Wystawionych produktów: 4
Pieńknie

PIEŃKNIE

W DecoBazaar od 16.12.2017 Wystawionych produktów: 9 Drewno to moja pasja. Od zawsze. Chwile spędzone przy pracy odmierzam słojami, zachwycam się surową strukturą, wydobywając z niej to, co najlepsze - naturalne piękno. Drewno to szlachetny materiał. Cierpliwość, wyobraźnia i przede wszystkim pasja pozwalają mi stworzyć z niego to, czego tylko zapragniesz. Pieńknie to miłość do drewna wyrażona prostą formą, funkcjonalnością i szlachetnym minimalizmem.

Pieńknie - zakochaj się w drewnie!
Stamp Studio

STAMP STUDIO

W DecoBazaar od 16.12.2017 Wystawionych produktów: 5 Stamp Studio to połączenie zdrowych dla człowieka, ekologicznych materiałów z dizajnem w stylu etno - przywołującym dalekie podróże oraz rodzime wzory ludowe.
Stempluję ekologiczną odzież i dodatki oraz tekstylia do wyposażenia wnętrza. Wybieram głównie 100% bawełnę organiczną oraz naturalny polski len, który nadaje wnętrzom rustykalnego charakteru i daje poczucie bycia blisko natury. Stemplowane nadruki powstają z inspiracji etnicznymi wzor...
LaMia Jewellery

LAMIA JEWELLERY

W DecoBazaar od 16.12.2017 Wystawionych produktów: 13
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 219
>
Top