1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1814)

Iziartwear

IZIARTWEAR

W DecoBazaar od 09.11.2018 Wystawionych produktów: 5 Iziartwear to marka tworząca unikalne produkty w Krakowie dla kobiet które samym wyjściem na ulicę, chcą zmieniać przestrzeń miejską w artystyczną. Każda rzecz jest wyjątkowa, wytwarzana i tworzona z pasją. To produkty premium, które przyciągają wzrok swym pięknem, niepowtarzalnością wykonania i dopracowaniem.Nie ma dwóch takich samych sztuk. Każda rzecz jest pakowana w piękne pudełko, gdyż jest prezentem wyjątkowym, stworzonym dla Ciebie, moją m...
SilvaDesign

SILVADESIGN

W DecoBazaar od 09.11.2018 Wystawionych produktów: 28 Silva to polski design, łatwo dostępny, elegancki i dobrej jakości.
Wszystko co widzicie w naszym sklepie, wykonane jest przez nas: Ewę i Piotra.
Od samego początku, od projektu, wykonania, malowania - wszystko robimy sami,
bez uciekania się do "półproduktów" wykonywanych przez innych.
Tworzymy artykuły wyposażenia wnętrz dla ludzi ceniących sobie ciekawe wzornictwo
i dobre wykonanie - bez zbytniego zadęcia, ale z kl...
Ultramaryna

ULTRAMARYNA

W DecoBazaar od 09.11.2018 Wystawionych produktów: 2
Ushaki

USHAKI

W DecoBazaar od 09.11.2018 Wystawionych produktów: 32 Kto tworzy Ushaki?

Ushaki to Aga i Staś, od którego wszystko się zaczęło. Aga to serce i mózg Ushaków. Jest technologiem odzieży. Osobiście odpowiada za fazę projektową i cały proces produkcji. Jest bardzo profesjonalna w tym, co robi, ale nie przestaje być ani na chwilę mamą. Wie jak delikatną istotką jest dziecko. Dlatego wszystko, co tworzymy, powstaje z najlepszych materiałów i według najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. ...
HappyTypo

HAPPYTYPO

W DecoBazaar od 06.11.2018 Wystawionych produktów: 10 Dzień Dobry.
W HappyTypo projektujemy oraz sprzedajemy literkowe plakaty. Można je kupić pojedynczo lub ułożyć w dowolny napis np. swoje Imię :) Każda ze stworzonych przez nas serii obrazków posiada inny motyw przewodni. Zestawiając je ze sobą tworzysz swoją unikatową opowieść!
Plakaty drukujemy w formatach A4 (29,7x21cm) i A3 (42x29,7cm), na satynowym papierze o gramaturze 200gram.
My Way

MY WAY

W DecoBazaar od 05.11.2018 Wystawionych produktów: 14
BUG IN THE MUG

BUG IN THE MUG

W DecoBazaar od 04.11.2018 Wystawionych produktów: 93 Witajcie w moim świecie! Do tworzenia oryginalnych produktów inspiracji szukam pośród natury,inspiruje mnie styl skandynawski, tworzę własne oryginalne grafiki na tkaninie dzięki czemu moje przedmioty są niepowtarzalne, wykonane z dobrej jakości bawełny. Tworzenie ich sprawia mi wielką przyjemność,jeszcze większą kiedy widzę jaką radość sprawiają Wam moje małe hand madeowe dzieła :)
KRAFTORY HOME

KRAFTORY HOME

W DecoBazaar od 04.11.2018 Wystawionych produktów: 8 Kraftory Home to miłość do naturalnych materiałów, minimalistycznego wzornictwa, ręcznie wyprodukowanych rzeczy.
W naszej pracowni projektujemy oraz wykonujemy unikatowe elementy wyposażenia wnętrz. Łączymy jakość i funkcjonalność produktów . Dbamy o detale.
KARiTEe

KARITEE

W DecoBazaar od 04.11.2018 Wystawionych produktów: 30 KARiTEe to pasja, to miłość, to ciągłe poszukiwanie i doskonalenie, aby móc stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne świece oraz woski zapachowe. Tworząc receptury naszych produktów świadomie wybieramy surowce tak, aby były nie tylko przyjazne środowisku naturalnemu, ale były także najlepszej jakości, bo tylko z dobrych surowców powstaje dobry produkt. Każdy zapach to nasza autorska kompozycja naturalnych olejków eterycznych bądź wysokiej jakości komp...
Crata

CRATA

W DecoBazaar od 04.11.2018 Wystawionych produktów: 60 Crata® to prawdziwie nowoczesne nakrycie stołu – dzięki specjalnej matowej powłoce jest nie tylko wodoodporna i łatwo zmywalna, ale przede wszystkim charakteryzuje ją wyjątkowy design i przyjemność w dotyku. Stworzenie prawdziwie delikatnej i opływowej tkaniny było czymś na czym zależało nam od samego początku.

☛ Nasze obrusy to:
1. Specjalna technologia pokrywająca 100% bawełnę, gwarantująca prawdziwą przyjemność z korzystania!
<
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 182
>
Top