1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1813)

Make My Day Planner

MAKE MY DAY PLANNER

W DecoBazaar od 12.11.2018 Wystawionych produktów: 8 Make My Day to polska marka, stworzona od początku do końca z pasją. Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc osiągnąć zamierzone cele, zorganizować i uporządkować życie, spełnić marzenia, a przede wszystkim towarzyszyć w najpiękniejszych chwilach w życiu. Nasza marka stale się rozwija, aby w pełni sprostać oczekiwaniom Naszych klientów. Make My Day to produkty o wyjątkowym, minimalistycznym designie połączone z funkcjonalny...
AWU

AWU

W DecoBazaar od 12.11.2018 Wystawionych produktów: 23 AWU to marka stawiająca na jakość w każdym możliwym znaczeniu.
To nieprzypadkowy i dobrze przemyślany projekt, staranność i precyzja wykonania oraz dobór naturalnych materiałów najwyższej jakości wyprodukowanych Polsce.
Drobiny Czasu

DROBINY CZASU

W DecoBazaar od 12.11.2018 Wystawionych produktów: 176 Drobiny Czasu to pomysł na unikalny, ręcznie wykonany prezent w stylu vintage. Ich niekonwencjonalna i elegancka forma nadaje każdej stylizacji wyjątkowy charakter. Najwyższa jakość wykonania Drobin Czasu i różnorodność wzorów trafia zarówno w wyrafinowane gusta koneserów oryginalności, jak i oczekiwania estetyczne zwolenników klasycznej elegancji.
ręczne sploty

RĘCZNE SPLOTY

W DecoBazaar od 12.11.2018 Wystawionych produktów: 11 "ręczne sploty" to mała pracownia, którą stworzyłam po wielu rozmowach z najbliższymi.
To Oni dodali mi odwagi oraz wiary we własne umiejętności.
Jestem dojrzałą kobietą chcącą upiększać nasze najbliższe otoczenie rzeczami wykonanymi ręcznie
z naturalnego, ekologicznego sznurka.
Od młodych lat splatałam oryginalne wyroby do wnętrz, a także elementy ubioru. Teraz chcę dzielić się swoją pa...
Ceramystiq

CERAMYSTIQ

W DecoBazaar od 12.11.2018 Wystawionych produktów: 36 Ceramystiq to mala pracownia ceramiki i miejsce czarów, stworzona przez siostry Agnieszkę i Beatę.
Pewnego dnia... zaczęłyśmy wygniatać glinę i gnieciemy do dzisiaj:) Jest trochę jak z pieczeniem: przepis, przygotowanie, a finalnie i tak zaskoczenie. Efekt nie zawsze jest zadowalający, ale tym bardziej skłania nas to do dalszego działania i zgłębiania materii oraz tajemnic ceramiki. Mystery… Ceramika jest pełna zagadek i tajemnic, tym bardzie...
Fanaber

FANABER

W DecoBazaar od 12.11.2018 Wystawionych produktów: 12 "Fanaber" to autorska pracownia rękodzieła, która działa już na rynku od ponad 20 lat. Powstają tu tworzone z miłością i wielkim zaangażowaniem dodatki ślubne, komunijne oraz użytkowe.
Wszystkie prezentowane dodatki są rękodziełem. Jeśli któryś projekt powtarzam, to przez fakt, iż jest on wykonywany ręcznie, nigdy nie będzie identyczny, zachowując tym samym cechę unikatu czyli wyjątkowość.

Bardzo chętnie wychodzę na przec...
nessing_handmade

NESSING_HANDMADE

W DecoBazaar od 10.11.2018 Wystawionych produktów: 15
Ziemia Zu

ZIEMIA ZU

W DecoBazaar od 10.11.2018 Wystawionych produktów: 8 Ziemia Zu to kawałki gliny zamieniane w kubki, misy, wisiory i amulety - wszystkie traktowane bardzo indywidualnie. Nie boją sie ognia, eksperymentu i ryzyka. Czasem szorstkie i "primitivi", innym razem gładkie, barwne i połyskliwe. Zapraszam do poznania ich wszystkich i doświadczenia żywiołów, kóre żyją w przedmiotach na pozór martwych. Ziemia, woda, powietrze i ogień. Są tam...choć nic nie jest takie, jakie się wydaje ;)...
Popoyo

POPOYO

W DecoBazaar od 10.11.2018 Wystawionych produktów: 2
MANU

MANU

W DecoBazaar od 10.11.2018 Wystawionych produktów: 16
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 182
>
Top