DecoBazaar > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2283)

GMO-Design

GMO-DESIGN

W DecoBazaar od 30.05.2018 Wystawionych produktów: 16 Surowy, naturalny charakter, głęboka faktura i ciekawe kolory drewna z odzysku sprawaiają, że tworzone przez nas meble są unikatowe.
Ulubiony materiał naszej pracowni to stare flisackie łodzie, spływające niegdyś Dunajcem. W rzece drewno nabiera niespotykanych walorów estetycznych.
Gliniana Koniczynka

GLINIANA KONICZYNKA

W DecoBazaar od 30.05.2018 Wystawionych produktów: 2 Pracownia ceramiki artystycznej i użytkowej "Gliniana Koniczynka" powstała z pasji do tworzenia.
Nasza oferta skierowana jest do osób, które lubią otaczać siebie i innych pięknymi, a jednocześnie, nietuzinkowymi przedmiotami. Każdy z nich jest inny, oryginalny i zaskakujący, bowiem wszystkie prace wykonywane są ręcznie, co czyni, że zyskują na swej wyjątkowości.
Pracownia Twórcza SłowoTwory

PRACOWNIA TWÓRCZA SŁOWOTWORY

W DecoBazaar od 28.05.2018 Wystawionych produktów: 46 Wierzymy, że słowa mają moc i mogą stanowić cenny dar.
Dlatego też dobre słowa stanowią sedno naszych produktów.
Cenimy prostotę i materiały pochodzące z natury, a także do niej nawiązujące.
Każdą z naszych prac wykonujemy ręcznie i wkładamy w nią serce.
Prace, które tworzymy są efektem naszej pasji i pragnienia by obdarowywać ludzi dobrem.
babam

BABAM

W DecoBazaar od 23.05.2018 Wystawionych produktów: 2
BOHOGINI

BOHOGINI

W DecoBazaar od 23.05.2018 Wystawionych produktów: 2
ceramika kubica

CERAMIKA KUBICA

W DecoBazaar od 23.05.2018 Wystawionych produktów: 7 Niepowtarzalne, ręcznie robione przedmioty z ceramiki. Gliniane ptaszki, gwizdki i grzechotki, naczynia w niedużych seriach oraz ozdobne krzyże i kropielniczki ceramiczne do powieszenia na ścianie. Doskonałe na prezent.
Retro Duch

RETRO DUCH

W DecoBazaar od 23.05.2018 Wystawionych produktów: 54 Zapraszamy od świata haftów i koronek. Znajdziecie tutaj m.in. ręcznie haftowaną biżuterię, szydełkowe torebki, etui i portmonetki, kolorowe zakładki do książek oraz lusterka z haftowanymi motywami. W stworzeniu romantycznej atmosfery w domu z pewnością pomogą nasze łapacze snów, poszewki na poduszki czy lniane woreczki.
Mysmallcraftstudio

MYSMALLCRAFTSTUDIO

W DecoBazaar od 22.05.2018 Wystawionych produktów: 7
mademyself

MADEMYSELF

W DecoBazaar od 22.05.2018 Wystawionych produktów: 2
LYSNE

LYSNE

W DecoBazaar od 22.05.2018 Wystawionych produktów: 278 LYSNE to polska marka nowoczesnego oświetlenia łącząca w sobie wyrafinowane wzornictwo z najwyższej jakości z polskimi materiałami, wykorzystując przy tym innowacyjną formę i kształt.
Ekskluzywny design, którym odznaczają się nasze lampy, wkomponuje się we wnętrze w każdym stylu. Podążając za współczesnymi trendami, oferujemy naszym klientom szeroką gamę lamp wykonanych z drewna i metalu w wielu wariantach kolorystycznych oraz designerskich ...
<
1 2 3 4 5 6 7 ... 229
>
Top