1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (2368)

Rusticova

RUSTICOVA

W DecoBazaar od 10.08.2018 Wystawionych produktów: 6 Rusticova to własnoręcznie malowane naczynia w rustykalnej oprawie i opakowaniach. Powstają tu ilustracje na porcelanie, ceramice i emalii. Każdy przedmiot jest unikatowy i stworzony z dbałością o najmniejsze detale. Tematyka prezentowanych grafik nawiązuje głównie do natury, jednak istnieje również możliwość wykonania indywidualnego zamówienia.
Bruno Leatherworks

BRUNO LEATHERWORKS

W DecoBazaar od 08.08.2018 Wystawionych produktów: 29 Zajmuje się tworzeniem produktów skórzanych na zamówienie. Każdy produkt wykonany jest ze skóry garbowanej roślinie, wykonany starannie i z dbałością, z najwyższej jakości materiałów, tak aby służył jak najdłużej. Moim celem przy zakładaniu marki "Bruno" było stworzenie takich produktów, które wytrzymają lata i będą spełniały wymagania klienta, dlatego oferuję szerokie możliwości personalizacji, poprzez wybór koloru skóry, nici, a także...
LucitQuilt

LUCITQUILT

W DecoBazaar od 08.08.2018 Wystawionych produktów: 9 Nazywam się Kasia Grądzka. Kiedy przyszły trudniejsze dla mnie chwile, odkurzyłam swojego Łucznika i zaczęłam zszywać łatki. Traktowałam to jako swego rodzaju terapię. Niespodziewanie przerodziła się ona w coś więcej.

Z miłości do perfekcyjnych przeszyć, pięknie dobranych tkanin i niepowtarzalnie urządzonych wnętrz stworzyłam markę Lucit, którą sygnuję ręcznie szyte patchworkowe narzuty, pikowane kołdry i nieprzeciętne poduszki.
Triki na Stroiki

TRIKI NA STROIKI

W DecoBazaar od 07.08.2018 Wystawionych produktów: 17 Triki na Stroiki to dekoracje, dodatki , przedmioty użytkowo - dekoracyjne. Wykonuję wszystko ze wszystkiego; wianki, stroiki,przedmioty użytkowo dekoracyjne z betonu. Wszystkie projekty wykonuję ręcznie co sprawia że są niepowtarzalne. Istnieje możliwość spersonalizowania produktu poprzez zmianę koloru lub użytych elementów , wystarczy że się skontaktujesz i przedstawisz swój pomysł:)
Madalou

MADALOU

W DecoBazaar od 06.08.2018 Wystawionych produktów: 18
IZIDAY

IZIDAY

W DecoBazaar od 06.08.2018 Wystawionych produktów: 18 Cześć!
Jesteśmy kilkuosobowym zespołem pracującym w Poznaniu nad tym, abyś mógł / mogła nosić super jakości ubrania na wyciągnięcie ręki. Chcemy Ci zaoferować proste rozwiązania w codziennym ubiorze, takie które będą Cię wyróżniać drobnymi ale mocnymi akcentami. Wszystkie nasze produkty dopieszczamy do ostatniego elementu, do ostatniej niteczki :) Koszulki pochodzą z polskich materiałów oraz są szyte w polskiej szwalni, czyli 100% PL!
<...
naknak

NAKNAK

W DecoBazaar od 05.08.2018 Wystawionych produktów: 4 naknak to wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju numerki na drzwi. Duża część z nich powstanie tylko jeden, jedyny raz, aby stać się Twoją własnością. Wzory numerków przygotowywane są z myślą o smutnych drzwiach naszych mieszkań i niezwykłych osobowościach ich nowych właścicieli.
Studio Kiddo

STUDIO KIDDO

W DecoBazaar od 04.08.2018 Wystawionych produktów: 82 Studio Kiddo to jednosobowe studio graficzno-ilustratorskie, w którym znajdziesz same dobre rzeczy!
Azach

AZACH

W DecoBazaar od 04.08.2018 Wystawionych produktów: 14
FarrowDesign

FARROWDESIGN

W DecoBazaar od 03.08.2018 Wystawionych produktów: 55
<
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 237
>
Top