1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy

Projektanci i sprzedawcy (1811)

Agnieszka Styrna. Ceramika.

AGNIESZKA STYRNA. CERAMIKA.

W DecoBazaar od 24.10.2018 Wystawionych produktów: 6 Prowadzę małą Pracownię Ceramiki, zajmuje się głównie tworzeniem przedmiotów sztuki użytkowej i kafli.
Moją inspiracją najczęściej jest natura, jej kolory i faktury.

"Wyobraź sobie, że żyjesz w przestrzeni, która mieści w sobie tylko rzeczy, które wywołują twoją radość"-Marie Kondo.
bietadesign

BIETADESIGN

W DecoBazaar od 24.10.2018 Wystawionych produktów: 15 Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firma rodzinną , która powstała z miłości do rzeczy ręcznie robionych.

Tworzymy przedmioty z dusza, nietuzinkowe które pokocha każde dziecko.

To właśnie dzieci i ich potrzeby są dla Nas największą inspiracją.

Jeżeli szukasz oryginalnego i nietuzinkowego produktu to świetnie trafiłes.

Pamiętaj ze kupując u Nas wspierasz Polska markę
Meika Pearls

MEIKA PEARLS

W DecoBazaar od 23.10.2018 Wystawionych produktów: 12 MEIKA – The Pearl’s World

Meika to biżuteria, która odkryje w Tobie piękno i podkreśli je.
Magia ukryta jest w Perłach, które zdobią biżuterię MEIKA.
Perła to niepodważalny kanon doskonałości, synonim tego, co piękne i nieskazitelne. Najbardziej niezwykły, inspirujący i drogocenny klejnot świata symbolizuje uczciwość, mądrość i czystość. Ta naturalna lecz niedoskonała piękność nosi w sobie wiele tajemnic.
Noszenie biżuterii ...
...in flow

...IN FLOW

W DecoBazaar od 23.10.2018 Wystawionych produktów: 164 STUDIO MODY VINTAGE, SECOND HAND, REMAKE, RECYKLING ART
Zoyaa

ZOYAA

W DecoBazaar od 23.10.2018 Wystawionych produktów: 21 Dekoracje i biżuteria tworzone ręcznie z piór, naturalnych kamieni, kryształów, sztucznych kwiatów i drewnianych dodatków. Z miłości do natury.
Seriously

SERIOUSLY

W DecoBazaar od 23.10.2018 Wystawionych produktów: 15 Seriously to klasyka w nieoczywistym wydaniu.
To ponadczasowe kroje, tworzone z myślę o kobiecych figurach i potrzebach. Wykończone w oryginalny, wyrazisty sposób, z myślą o silnych kobietach, które czują się dobrze ze sobą i nie boją się tego pokazywać.
Kładziemy duży nacisk na dopracowane konstrukcje, precyzyjne odszycia i wysokogatunkowe, naturalne materiały. Projekty są nie tylko synonimem oryginalnej elegancji, ale również wygody ...
Mokosz dekoracje

MOKOSZ DEKORACJE

W DecoBazaar od 23.10.2018 Wystawionych produktów: 3 Jestem Ania i kocham zaplatać sznurki w rzeczy funkcjonalne i piękne. Ukończyłam Akademię Sztuk Pięknych we Wrocławiu i jestem projektantką wnętrz, ale swoją pasję kieruję na tworzenie klimatycznych ozdób do domów, lokali oraz na imprezy okolicznościowe. Robię dekoracje na śluby, chrzty, urodziny, rocznice oraz przedmioty użytkowe: kwietniki, zasłony, odzież, bieżniki, podkładki, abażury.
Planneo Pracownia Drewna

PLANNEO PRACOWNIA DREWNA

W DecoBazaar od 21.10.2018 Wystawionych produktów: 38
PMP CERAMIC

PMP CERAMIC

W DecoBazaar od 18.10.2018 Wystawionych produktów: 9 PMP CERAMIC- Pracownia ceramiki UNIKATOWEJ. Założona przez absolwentkę Wrocławskiego wydziały Ceramiki i Szkła - Patrycję Maćków. Każdy przedmiot nosi miano obiektu, który stanowi jedynie bazę dla charakterystycznych kobaltowych wzorów. Przy użyciu różnych technik, wzór najpierw powstaje na dużych arkuszach papieru. Następnie przenoszony jest za pomocą pędzli, na ceramikę. Wykonanie jednego detalu zajmuje od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. T...
Cords of Nature

CORDS OF NATURE

W DecoBazaar od 17.10.2018 Wystawionych produktów: 4 Cords of Nature to ręcznie wyplatane ozdoby ścienne i kwietniki wykonane techniką makramy przy użyciu naturalnych sznurków z bawełny i konopi.
<
1 ... 3 4 5 6 7 8 9 ... 182
>
Top