1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Dru

Dru

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 2560
<
1 2 3 4 5 ... 127
>

Opinie o sprzedawcy

Anna napisał(a):

"KUBEK. DZIEŃ DOBRY KOTECKU"

Kubek dokładnie taki jak chciałam sprzedajacy firma DRU . Transakcja przebiegła szybko konkretnie, szybka wysylka . Dziękuję

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo nam miło :) Dziękujemy.
★★★★★ 14.09.2020

Róża napisał(a):

"KUBEK. UPARTA JAK KOZA"

wszystko zgodnie z opisem, polecam!
★★★★★ 10.03.2020

Iwona napisał(a):

"KUBEK. ORIGAMI - KANGUR"

Cudowny prezent. Osoba obdarowana zachwycona.
★★★★★ 05.04.2019

Renata napisał(a):

"KŁY. JASPIS KRAJOBRAZOWY"

Ostrzeżenie przed sprzedającym, który kryje się pod pseudonimem DRU - kolczyków nie otrzymałam od 3 listopada br. Decobazaar ma to gdzieś. Trudny kontakt - nigdy więcej i jednego i drugiego.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Do ostrzeżenia chcielibyśmy dodac informację, iż opóźnienie spowodowane było spóźnioną dostawą kamieni do nas, o czym poinformowaliśmy p. Renatę. Były także problemy z dostawą. Wynagrodziliśmy problemy drugą parą koczyków w prezencie.

Komentarze w tym miejscu od pewnego czasu nie spełniają swojej funkcji. Mało kto je pisze gdy wszystko jest super. Na setki udanych zamówień i przemiłych Klientów, którzy niestety nie piszą - raz na długi czas coś się nie uda i wtedy ktoś chętnie napisze coś negatywnego. Szkoda.
★★★★★ 11.12.2018

Małgorzata napisał(a):

"KOLCZYKI. WIOSNA PRZEZ CAŁY ROK"

polecam, bardzo ładne kolczyki, super kontakt ze sprzedającym
★★★★★ 04.03.2018

Magda napisał(a):

"ZESTAW OBRAZKÓW. ROŚLINY (FORMAT A4) - 6 SZT."

Niestety grafika wygląda "na żywo" gorzej. Jestem rozczarowana jakością papieru i kolotystyką. Duzo lepiej prezentuje się na zdjeciach. W moim odczuciu cena za wysoka w stosunku do jakosci produktu.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Dzień dobry, jest Pani pierwszą osobą, która wyraziła taką opinię. Mamy nadzieję, że ostatnią i że są to naprawdę Pani bardzo osobiste odczucia, wynikające z wygórowanych oczekiwania, a może charakteru. Papier jest bardzo dobrej jakosci, grubosc 220 g dla plakatów bardzo OK.
★★★★★ 18.02.2018
Top