1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > kup skorupe

kup skorupe

W DecoBazaar od 25.02.2021 Wystawionych produktów: 169Nasz sklep narodził się z miłości do starych rzeczy i otaczającej nas przyrody. Naszą misją jest ratowanie pięknych przedmiotów przed śmietnikową zagładą, a tym samym ograniczenie hałd na wysypiskach śmieci (wierzymy w pracę u podstaw i w to, że od każdego z nas zależy przyszłość naszej planety).
<
1 2 3 4 5 ... 10
>

Opinie o sprzedawcy

Anna napisał(a):

"TALERZ GĄSKI"

Super fajne talerzyki.Bardzo fachowo zapakowane zresztą jak zawsze.Bardxo polecam te galerie.Dziekuje Bardzo I pozdrawiam serdecxnie
★★★★★ 20.04.2022

Anna napisał(a):

"ŚLICZNA CUKIERNICZKA"

Sliczna cukiernica.Dziekuje bardxo
★★★★★ 03.03.2022

Anna napisał(a):

"KUBEK JAPONIA"

Fajniutki w wesole motywy kubeczek.Dziekuje bardxo
★★★★★ 03.03.2022

Anna napisał(a):

"STOLIK STOŁEK"

Bardzo ciekawy stoleczek Idealnie pasuje do wystroju wnetrza i bardzo pozytecxny.Pomyslowo zapakowany i dzieki temu na miejsce trafil w nienaruszonym stanie.Dxiekuje bardzo Anna
★★★★★ 03.03.2022

Bożena napisał(a):

"IMBRYK DZBANEK"

To kolejny udany zakup w butiku Kup Skorupę. Czajniczek prześliczny, w sam raz na jedną filiżankę zimowej herbatki.
Zidentyfikowałam ceramikę jako angielską. Wiele lat temu we wrocławskim antykwariacie kupiłam miseczkę identycznie dekorowaną, sygnowaną "made in England". Cudowna forma czajniczka i wzruszające... sitko zabezpieczające przed fusami. Pomyśleć - taka miniaturka, a projektant nawet to przewidział. Dziękuję również za prezent - gratis - spodeczek z dobranym kolorystycznie wzorem. A firmę Kup Skorupę serdecznie pozdrawiam i życzę dobrego handlu - B.G.
★★★★★ 28.01.2022

Bożena napisał(a):

"RZEŹBIONY TALERZ"

Wyjątkowo oryginalny przedmiot - jeszcze nie spotkałam takiego, a obserwuję góralskie rzemiosło pamiątkarskie. Wspaniały "jeleń (nie) na rykowisku", bo z łanią. Co za robota, staranność w wyborze tła - ten rysunek słojów - no i stan zachowania idealny. W dodatku umiarkowana cena. To kolejny mój udany zakup w butiku Kup Skorupę. Sprzedawcę serdecznie pozdrawiam - B.G.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Dziękuję za kolejny wartościowy komentarz. Również serdecznie pozdrawiam :)
★★★★★ 19.01.2022
Top