1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Inne
  5.  > Kolorowy drewniany wieszak na klucze, małe domki, dekoracyjny hak ścienny, organizer na klucze przedpokój, domy w rzędzie uchwyt na klucze, ładny wyst (nr 6975230)

KOLOROWY DREWNIANY WIESZAK NA KLUCZE, MAŁE DOMKI, DEKORACYJNY HAK ŚCIENNY, ORGANIZER NA KLUCZE PRZEDPOKÓJ, DOMY W RZĘDZIE UCHWYT NA KLUCZE, ŁADNY WYST

CreativeCraftFamilyR

Cena: 225 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 19,00 zł / 3,80 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 38,00 zł / 7,60 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Ten drewniany wieszak na klucze wykonany jest z drewna sosnowego. Małe drewniane domki ze starego drewna oraz śrub, gwoździ, podkładek do śrub i nie tylko. Domy są ręcznie malowane ekologicznymi farbami na bazie wody. Wszystkie materiały, których używam są ekologiczne, pochodzą z napraw i recyklingu. Daję drugie życie starym, zapomnianym materiałom.
Wieszak na klucze ścienny posiada specjalne wieszaki. Przeznaczony do zawieszenia na ścianie.
Idealnie sprawdzi się w przedpokoju i będzie świetnym dodatkiem w każdym domu.

• Wymiary
Szerokość: 24 cm
Wysokość: 22 cm
Waga: 480 g

Tagi: #hak ścienny, #organizer na klucze, #uchwyt na klucze, #wieszak na klucze

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy CreativeCraftFamilyR

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top