1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Dekoracje ścienne
  4.  > Obrazy
  5.  > Obraz 'C'est la vie' akryl na płótnie abstrakcja 60x80cm (nr 6888982)
Poradnik prezentowy na Święta 2023

OBRAZ 'C'EST LA VIE' AKRYL NA PŁÓTNIE ABSTRAKCJA 60X80CM

maART

Cena: 620 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Kurier: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 130,00 zł / 26,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 5 dni roboczych
Obraz 'C'EST LA VIE ' ( z j.francuskiego: 'Takie jest życie'), który na żywo robi jeszcze większe wrażenie, nie był łatwy dla mnie do namalowania, ponieważ za każdym razem kiedy podchodziłam do płótna, wyglądał on zupełnie inaczej niż to co Państwo teraz widzą, ale tak właśnie wygląda u mnie proces tworzenia.
Obraz prezentuje nadzieję, światełko w tunelu, które otoczone jest czernią i czerwienią - mrokiem, który nie raz przysłania nam te dobre chwile. W wielu miejscach widoczne są jaśniejsze barwy, które wyglądają jakby chciały się przebić przez ten mrok i pokazać swoje wdzięki. To jest to co ja czułam malując ten obraz, a jaka jest Państwa interpretacja?

Informacje podstawowe:
Boki pomalowane stanowią kontynuację obrazu.
Wymiar 60x80 cm bez ramy
Farby akrylowe

KOMENTARZ SPRZEDAWCY:
Każdy obraz jest wyjątkowy, namalowany z konkretną intencją i emocjami, które towarzyszyły artystce w procesie tworzenia. Proszę sobie pozwolić na chwilę zadumy i odkryć jakie emocje u Państwa się pojawiają patrząc na dany obraz. Sztuka jest wszędzie, wystarczy otworzyć swoje serca.

Tagi: #abstrakcja, #abstrakcyjny obraz, #obraz ręcznie malowany, #obrazek na ścianę

Ten produkt sprzedaje osoba prywatna. Co to oznacza?
maART

maArt tworzy obrazy, inspirując się pięknem natury, muzyki i sztuki w różnej formie oraz emocjami, które towarzyszą artystce w procesie tworzenia. Niezwykłe i piękne jest to, że każdy obraz może wywołać zupełnie inne emocje w każdym z nas. Największą radością będzie przekazanie Państwu tych pięknych odczuć na płótnie. Niech te obrazy towarzyszą Państwu każdego dnia.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy maART

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top