1. DecoBazaar
  2.  > Dom
  3.  > Łazienka
  4.  > Umywalki
  5.  > Umywalka turkusowa, umywalka niebieska, umywalka nablatowa, umywalka ceramiczna, umywalka gliniana, umywalka ręcznie robiona (nr 6835788)

UMYWALKA TURKUSOWA, UMYWALKA NIEBIESKA, UMYWALKA NABLATOWA, UMYWALKA CERAMICZNA, UMYWALKA GLINIANA, UMYWALKA RĘCZNIE ROBIONA

Ceramika Nastawka

Cena: 795 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: za darmo
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 200,00 zł / 40,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 15 dni roboczych
Duża umywalka turkusowa z ciemną oprawą,Umywalka Nablatowa, Umywalka Ceramiczna

Inspiracje naturą widać w moich pracach. Zapraszam wszystkich chętnych, którzy lubią las, lakę, zioła i ekologiczne produkty.
Chcę troszczyć się o naturę i matkę ziemię, z myślą o niej tworzę produkty biodegradowalne, przyjazne dla niej i dla nas, stworzone z naturalnego materiału jakim jest ceramika.

Przepiękna ozdoba łazienki. Umywalka ręcznie robiona co widać w jej nierównościach kształtu. Ma nałożone dwa szkliwa co czyni jej kolor bardzo atrakcyjnym.
Czas realizacji około 4 tygodnie.

Kolor: Turkusowy, niebieski, czarny matowy

Rozmiar: około 34 cm średnica
Na innej aukcji w rozmiarze 31 i 45 cm średnicy.
Rozmiary podawane są około, mogą delikatnie różnić się, gdyż różnie się kurczą schnąc w formach.

Tagi: #umywalka handmade, #umywalka nablatowa, #umywalka ręcznie robiona, #umywalka z gliny

Ten produkt sprzedaje przedsiębiorca. Co to oznacza?
Dane firmy: Uroczysko Nastawka Małgorzata Tylec
Raciechowice 356, 32-415
NIP: 872-215-40-53
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ceramika Nastawka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top