1. DecoBazaar
  2.  > Dom vintage
  3.  > Ceramika i porcelana
  4.  > Unikat od Limoges, lata 30-te XXw. - 28cm.❀ڿڰۣ❀ Ptasia rodzina ❀ڿڰۣ❀ Malarska patera ozdobna #1 (nr 5926182)
Dzień Dziecka 2019

UNIKAT OD LIMOGES, LATA 30-TE XXW. - 28CM.❀ڿڰۣ❀ PTASIA RODZINA ❀ڿڰۣ❀ MALARSKA PATERA OZDOBNA #1

Sweet Home

Cena: 286 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 16,00 zł / 3,20 zł
Kurier: 23,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 60,00 zł / 12,00 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 3 dni roboczych
Unikat od Limoges lata 30-te XXw. - 28cm.❀ڿڰۣ❀ Ptasia rodzina, piękna duża malarska patera ozdobna od Limoges. Bardzo dobre wykonanie, z dużym kunsztem i dbałością o detale. Patera reprezentacyjna i miła dla oka, przedstawia ptasią rodzinę w zagajniku nad strumykiem. Przystosowana do zawieszania. Unikat nie tylko na rynku polskim, dawne patery marki Limoges są bardzo poszukiwane i cenione.

Stan bardzo dobry, bez uszkodzeń. Wymiary; Średnica 28cm.

Dobry pomysł na elegancki upominek.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #porcelana limoges france, #ręcznie malowany malowana, #rosenthal miśnia royal patera, #wedgwood jasper talerz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top