1. DecoBazaar
  2.  > Sztuka
  3.  > Malarstwo
  4.  > Zamów PORTRET A4 ze zdjęcia (nr 6461505)

ZAMÓW PORTRET A4 ZE ZDJĘCIA

Z SZUFLAD UMYSŁU

Cena: 260 zł

Dostępnych: 1 szt.

Koszty wysyłki:
Poczta Polska: 9,00 zł / 1,80 zł
Paczkomat InPost: 13,00 zł
Paczka w Ruchu: 8,00 zł
Wysyłka zagraniczna (kraje UE): 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka nastąpi w ciągu 8 dni roboczych
Czarno-biały. Format A4. Bez oprawy.
Zamów odręcznie rysowany PORTRET ze zdjęcia. Swój lub z wizerunkiem ukochanej osoby/zwierzątka. Polecam też na fajny prezent dla kogoś, kogo cenisz:)
W całości ręcznie wykonany. Rysowany ołówkiem, kredkami, akwarelą. Papier 250g. Bez oprawy.
Zapraszam.

Ps. Portret ze zdjęcia jest moją przykładową realizacją i nie jest na sprzedaż.
Cena dotyczy JEDNEJ osoby na portrecie. Jeśli chcesz więcej osób, proszę o kontakt w celu wystawienia indywidualnego zamówienia.

Po zamówieniu należy przesłać mi w wiadomości kilka wyraźnych, jasnych zdjęć, z których wybiorę najciekawsze ujęcie.
Czas realizacji 6-7 dni roboczych.

TAGI: #na prezent, #portret, #portret ze zdjęcia, #rysunek ołówkiem
Z SZUFLAD UMYSŁU

Prawdziwie piękne jest to, co czyni człowieka lepszym..... Ale czasem potrzeba jakiegoś nowego drobiazgu, żeby poczuć się lepiej samemu ze sobą.
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Santander, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BGŻ BNP Paribas, Getin Bank, Noble Bank, BLIK, Masterpass) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Z SZUFLAD UMYSŁU

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top