1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > AFRP Jagła Paweł

AFRP Jagła Paweł

W DecoBazaar od 17.01.2024 Wystawionych produktów: 80Witajcie w świecie mojej sztuki! Nazywam się Paweł Jagła, artysta z zamiłowaniem do tworzenia, który podąża za głosem muzyki i ekspresji. Od najwcześniejszych lat życia muzyka, zwłaszcza elektroniczna, kształtowała moją duszę artysty. To właśnie ta miłość sprawiła, że odkryłem magię malarstwa i rysunku.
Zainspirowany wielkim talentem pana Zdzisława Beksińskiego, zacząłem podążać ścieżką sztuki, a moje dzieła zaczęły ożywać na płótnach. Jednak życie to podróż pełna zmian, i tak też moja droga artystyczna przybrała nowe kształty.
Przez pewien czas poświęciłem się fotografii, zdobywając tytuł Artysty Fotografika Foto klubu Rzeczypospolitej Polskiej. Ta podróż po światłoczułym medium przyniosła mi wiele sukcesów artystycznych, ale serce zawsze tęskniło za malarskim ekspresjonizmem.
Obecnie wracam do korzeni, do malarskiego raju, lecz w zupełnie nowej odsłonie. Moje obrazy teraz emanują barwami radości, odzwierciedlając zmiany w mojej duszy. Ta metamorfoza jest hołdem dla mojej córki,...
Kategorie

HANDMADE

<
1 2 3
>
Top