1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Aleksander Makarski

Aleksander Makarski

W DecoBazaar od 10.01.2021 Wystawionych produktów: 75Sprawdź opinie o sprzedawcy "Aleksander Makarski", który wystawia aktualnie 75 produktów, a w DecoBazaar działa od 10.01.2021. Nazywam się Aleksander Makarski. Mam techniczne i muzyczne wykształcenie. Kiedyś podejrzałem w telewizji jak się robi witraż. Wydawało mi się to bardz...

Opinie o Aleksander Makarski (20)

Jak zbieramy opinie?

Joanna napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY SKRZYPEK"

Piękny, dopracowany, staranny i uroczy Aniołek. A jego Twórca to serdeczny i profesjonalny artysta. Te zakupy były przyjemnością. Pan Aleksander sam skontaktował się ze mną by ustalić szczegóły. Zależało mi na czasie, bo Aniołek miał być prezentem, dotarł do mnie ekspresowo. Dziękuję ????
Polecam serdecznie.
★★★★★ 01.06.2026

Joanna napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY 3D FLECISTKA/FLECISTA"

Piękny, dopracowany, staranny i uroczy Aniołek. A jego Twórca to serdeczny i profesjonalny artysta. Te zakupy były przyjemnością.
★★★★★ 01.06.2026

Katarzyna napisał(a):

"WISIOR KWIATEK Z LISTKIEM"

Wisior wykonany starannie. Bardzo przypadł do gustu obdarowanej osobie.
Serdecznie polecam i dziękuję.


Odpowiedź Sprzedawcy:
Serdeczne dzięki za opinię. Każda dodaje skrzydeł. :)
★★★★★ 08.03.2024

Katarzyna napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY Z KOTEM"

Cudeńko...
★★★★★ 12.01.2024

Katarzyna napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY PIELĘGNIARKA"

Maleńkie arcydzieła, dopracowane w każdym szczególe. Dziękuję.
★★★★★ 12.01.2024

Ewa napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY 3D OGRODNICZKA"

Razem z trzema innymi aniołkami: grzybiarką, zielarką i aniołkiem witrażowym z sercem ogrodniczka stanowi śliczny zastęp anielski, którego wprawdzie będę musiała się pozbyć (są na prezenty), póki co jednak jestem rozanielona. Są urocze i dopracowane. Dziękuję.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Miód na moje serce. Dziękuję :)
★★★★★ 09.11.2023

Iwona napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY 3D PRAWNIK"

Bardzo dziękuję. Śliczny. Aniołek jak żywy. Przeszedł moje wyobrażenia.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękuję. :)
★★★★★ 07.11.2023

joanna napisał(a):

"BROSZKA DLA MALARKI"

Cudowna broszka! Wygląda jeszcze lepiej na żywo. Gorąco polecam! :)
★★★★★ 06.02.2023

Beata napisał(a):

"BROSZKA DLA MALARKI"

Broszka rewelacja, fantastyczna, wszystko w niej idealne. Pozdrawiam serdecznie Twórcę i polecam kupującym
★★★★★ 28.01.2023

Beata napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY LEKARZ/LEKARKA"

Anioł rewelacja, piękny, niesamowita dbałość o szczegóły.Zdecydowanie polecam, świetny kontakt z twórca tego małego arcydzieła:)
★★★★★ 28.01.2023

Iwona napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY 3D FLECISTKA/FLECISTA"

Zgodny z ofertą, dokładnie jak na zdjęciu. Baaardzo ładny aniołek. Przesyłka ekspresowo dotarła do nas. gorąco polecam.
★★★★★ 11.01.2023

Małgorzata napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY LEKARZ/LEKARKA"

Piękny aniołek. Starannie wykonany, dopracowany w każdym szczególe. Polecam każdemu kto poszukuje niebanalnego prezentu. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą.
★★★★★ 05.10.2022

Marta napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY DZIEWIARKA"

Piękny pomysł i wykonanie. Szybka realizacji. Zdecydowanie polecam !

Odpowiedź Sprzedawcy:
Serdeczne dzięki za ocenę sprzedaży :)
★★★★★ 24.08.2022

Iwona napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY KIEROWCA"

Cudowny pomysł i wykonanie. Przesyłka błyskawiczna. Bardzo miła współpraca z rzetelnym Artystą. Polecam!
★★★★★ 26.05.2022

Małgorzata napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY PIELĘGNIARKA"

Prześliczna pielęgniarka! Panie Aleksandrze, wrócę do Pana jeszcze :)
★★★★★ 31.03.2021

Małgorzata napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY KONTRABAS"

Uroczy kontrabasista że szkła!
★★★★★ 31.03.2021

Małgorzata napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY SKRZYPEK"

Cudny anioł! Pan Aleksander tworzy przepiękne rzeczy.
★★★★★ 31.03.2021

Małgorzata napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY Z KOTEM"

Przepiękny anioł z kotem! Po prostu przepiękny!
★★★★★ 31.03.2021

MARTA napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY NARCIARZ"

Przepiękny anioł. Ręczna robota wykonana z niesamowitą precyzją i starannością.
★★★★★ 19.03.2021

MARTA napisał(a):

"ANIOŁEK WITRAŻOWY PIELĘGNIARKA"

Otrzymałam dzisiaj 2 przepiękne ANIOŁY. Dopracowane w najmniejszym szczególe. Do tego ich autor to niesamowity człowiek, tworzący cudne rzeczy, które nie tylko z zawodem anioła są spersonalizowane ale również z jego odbiorcą.
Zamówiłam anioła pielęgniarkę. Następnego dania zadzwonił do mnie P.Aleksander i zapytał czy odbiorcą jego będzie położna, czy "zwykła" pielęgniarka, ponieważ czepek położnej różni się od innych. Nie miałam pojęcia o tej znaczącej różnicy a dzięki P.Aleksandrowi mój anioł trafi do najlepszej pod słońcem położnej.
To takie rzadkie, by twórca, sprzedawca miał w sobie tyle serdeczności.
Dawno zakupy nie sprawiły mi tyle radości. Dziękuję
★★★★★ 19.03.2021
Top