W DecoBazaar od 10.01.2021
Wystawionych produktów: 75Sprawdź opinie o sprzedawcy "Aleksander Makarski", który wystawia aktualnie 75 produktów, a w DecoBazaar działa od 10.01.2021. Nazywam się Aleksander Makarski. Mam techniczne i muzyczne wykształcenie. Kiedyś podejrzałem w telewizji jak się robi witraż. Wydawało mi się to bardz... czytaj więcej
Opinie o Aleksander Makarski (20)
Joanna napisał(a):
Piękny, dopracowany, staranny i uroczy Aniołek. A jego Twórca to serdeczny i profesjonalny artysta. Te zakupy były przyjemnością. Pan Aleksander sam skontaktował się ze mną by ustalić szczegóły. Zależało mi na czasie, bo Aniołek miał być prezentem, dotarł do mnie ekspresowo. Dziękuję ????
Polecam serdecznie.
★★★★★ 01.06.2026
Joanna napisał(a):
Piękny, dopracowany, staranny i uroczy Aniołek. A jego Twórca to serdeczny i profesjonalny artysta. Te zakupy były przyjemnością.
★★★★★ 01.06.2026
Katarzyna napisał(a):
Wisior wykonany starannie. Bardzo przypadł do gustu obdarowanej osobie.
Serdecznie polecam i dziękuję.
Odpowiedź Sprzedawcy:
Serdeczne dzięki za opinię. Każda dodaje skrzydeł. :)
★★★★★ 08.03.2024
Katarzyna napisał(a):
Cudeńko...
★★★★★ 12.01.2024
Katarzyna napisał(a):
Maleńkie arcydzieła, dopracowane w każdym szczególe. Dziękuję.
★★★★★ 12.01.2024
Ewa napisał(a):
Razem z trzema innymi aniołkami: grzybiarką, zielarką i aniołkiem witrażowym z sercem ogrodniczka stanowi śliczny zastęp anielski, którego wprawdzie będę musiała się pozbyć (są na prezenty), póki co jednak jestem rozanielona. Są urocze i dopracowane. Dziękuję.
Odpowiedź Sprzedawcy:
Miód na moje serce. Dziękuję :)
★★★★★ 09.11.2023
Iwona napisał(a):
Bardzo dziękuję. Śliczny. Aniołek jak żywy. Przeszedł moje wyobrażenia.
Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękuję. :)
★★★★★ 07.11.2023
joanna napisał(a):
Cudowna broszka! Wygląda jeszcze lepiej na żywo. Gorąco polecam! :)
★★★★★ 06.02.2023
Beata napisał(a):
Broszka rewelacja, fantastyczna, wszystko w niej idealne. Pozdrawiam serdecznie Twórcę i polecam kupującym
★★★★★ 28.01.2023
Beata napisał(a):
Anioł rewelacja, piękny, niesamowita dbałość o szczegóły.Zdecydowanie polecam, świetny kontakt z twórca tego małego arcydzieła:)
★★★★★ 28.01.2023
Iwona napisał(a):
Zgodny z ofertą, dokładnie jak na zdjęciu. Baaardzo ładny aniołek. Przesyłka ekspresowo dotarła do nas. gorąco polecam.
★★★★★ 11.01.2023
Małgorzata napisał(a):
Piękny aniołek. Starannie wykonany, dopracowany w każdym szczególe. Polecam każdemu kto poszukuje niebanalnego prezentu. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą.
★★★★★ 05.10.2022
Marta napisał(a):
Piękny pomysł i wykonanie. Szybka realizacji. Zdecydowanie polecam !
Odpowiedź Sprzedawcy:
Serdeczne dzięki za ocenę sprzedaży :)
★★★★★ 24.08.2022
Iwona napisał(a):
Cudowny pomysł i wykonanie. Przesyłka błyskawiczna. Bardzo miła współpraca z rzetelnym Artystą. Polecam!
★★★★★ 26.05.2022
Małgorzata napisał(a):
Prześliczna pielęgniarka! Panie Aleksandrze, wrócę do Pana jeszcze :)
★★★★★ 31.03.2021
Małgorzata napisał(a):
Uroczy kontrabasista że szkła!
★★★★★ 31.03.2021
Małgorzata napisał(a):
Cudny anioł! Pan Aleksander tworzy przepiękne rzeczy.
★★★★★ 31.03.2021
Małgorzata napisał(a):
Przepiękny anioł z kotem! Po prostu przepiękny!
★★★★★ 31.03.2021
MARTA napisał(a):
Przepiękny anioł. Ręczna robota wykonana z niesamowitą precyzją i starannością.
★★★★★ 19.03.2021
MARTA napisał(a):
Otrzymałam dzisiaj 2 przepiękne ANIOŁY. Dopracowane w najmniejszym szczególe. Do tego ich autor to niesamowity człowiek, tworzący cudne rzeczy, które nie tylko z zawodem anioła są spersonalizowane ale również z jego odbiorcą.
Zamówiłam anioła pielęgniarkę. Następnego dania zadzwonił do mnie P.Aleksander i zapytał czy odbiorcą jego będzie położna, czy "zwykła" pielęgniarka, ponieważ czepek położnej różni się od innych. Nie miałam pojęcia o tej znaczącej różnicy a dzięki P.Aleksandrowi mój anioł trafi do najlepszej pod słońcem położnej.
To takie rzadkie, by twórca, sprzedawca miał w sobie tyle serdeczności.
Dawno zakupy nie sprawiły mi tyle radości. Dziękuję
★★★★★ 19.03.2021