1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > ArteBara

ArteBara

W DecoBazaar od 16.12.2020 Wystawionych produktów: 46Moja pracownia to miejsce, gdzie czas przestaje pędzić, wszelkie hałasy się wyciszają i zaczynają dziać się rzeczy niezwykłe. Miejsce, w którym ze zwykłego kawałka drewna czy kłody wyrzuconej na brzeg morza, powstają anioły, rodziny morskich ludzików lub pełne uroku domki. Oprócz tego bardzo lubię tworzyć rożnego rodzaju serca i zegary (te ostatnie to pozostałość po pracy zawodowej, w której przeszło 20 lat pracowałam przy tworzeniu zegarów, tylko nieco większych, takich które wiszą dzisiaj na różnych wieżach kościelnych czy ratuszowych). Uwielbiam prace z drewnem, ale nie obce mi są również inne techniki.
Prace swoje wykonuję z zaangażowaniem całego serca i staram się, żeby potencjalny nabywca to czuł
<
1 2 3
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Katarzyna napisał(a):

"ANIOŁ W JESIENNYCH BARWACH. IDEALNA OZDOBA DO RUSTYKALNEGO WNĘTRZA ."

Śliczny aniołek. W realu jeszcze piękniejszy. Widać, że włożono w jego wykonanie duszę, serce i dobrą energię, którą teraz odczuwam...Z miłym liścikiem, aż cieplej robi się na sercu. Dziękuję i czekam na więcej.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Witam,
Bardzo dziękuję, wylała Pani miód na moje serce. To jest największa zapłata za moje "dłubanie". Mam nadzieję, że dzisiejszy zakup sprawi Pani również dużo radości.
Pozdrawiam Barbara Wolender -ArteBara
★★★★★ 09.03.2023

barbara napisał(a):

"PODPÓRKA DO KSIĄŻEK – SZACHULCOWA KAMIENICZKA (1)"

wspaniały pomysł na prezent! BDB jakośc wykonania! mnóstwo serca! polecam!
★★★★★ 28.01.2023

Krystyna napisał(a):

"ZJAZD RODZINNY - DREWNIANY OBRAZ"

Obraz został wykonany bardzo pomysłowo z kawałków drewna. Mam nadzieję, że w Galerii ArteBAra pojawią się jeszcze inne obrazy. Na pewno wrócę na zakupy.
★★★★★ 25.02.2021

Krystyna napisał(a):

"ANIOŁEK WISZĄCY ASPADIT"

Urzekła mnie aureola aniołka...
★★★★★ 25.02.2021

Krystyna napisał(a):

"DOMKI Z DREWNA DRYFUJĄCEGO - MIASTECZKO, RYNEK"

Domki, a właściwie małe miasteczko, są przepięknie wykonane i wspaniale się prezentują na półce.Z pewnością będę często zaglądać do Galerii ArteBara
★★★★★ 25.02.2021
Top