1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Bellamente

Bellamente

W DecoBazaar od 16.12.2020 Wystawionych produktów: 85Bellamente (dawniej Gapula handmade) to marka magnetyzującej i charakternej biżuterii autorskiej. Moja biżuteria stworzona jest dla kobiet wrażliwych i zawsze autentycznych, chcących podkreślić swoją wyjątkowość. Moją misją jest przekazanie poprzez moją twórczość, że siłą kobiety jest jej nieposkromiona autentyczność i niezależność, a nie "wyidealizowane piękno" narzucone z zewnątrz. Biżuteria jest tylko wisienką na torcie, w wizerunku kobiety znającej swoją wartość i moc. Wykonuję biżuterię ze srebra, srebra złoconego oraz złota. Wkomponowane w nią kamienie naturalne to egzemplarze od sprawdzonych dostawców (m.in. labradoryty, ametysty, granaty, cytryny). Biżuterię Bellamente wyróżnia jej surowy charakter, fakturowane powierzchnie, kontrasty i asymetria. Aktualnie, trzy najważniejsze kolekcje to: biżuteria fantasy "Dragon" - czyli Biżuteria Smocza, kolekcja minimalistyczna "Simple" oraz kolekcja "Deep" z labradorytami.........
Kategorie

HANDMADE

<
1 2 3
>

Opinie o sprzedawcy

Bernardeta napisał(a):

"MAŁE KOLCZYKI SKRZYDŁA SMOCZE ZE SREBRA"

Kolczyki są idealne, to już moja druga para od Bellamente. Długo szukałam biżuterii, w której bym sie dobrze czuła i te spełniają moje wszystkie wymagania. Dopracowane, piękne, z duszą. Na pewno wrócę po więcej. Serdecznie polecam.
★★★★★ 21.06.2022

Karolina napisał(a):

"PIERŚCIONEK SMOCZE SKRZYDŁO ZE SREBRA"

Pierścionek bardzo wyrazisty a przy tym delikatny. Nie wiem jak Pani Magdzie udało się uzyskać taki efekt ale oto jest! :)
★★★★★ 05.02.2021

Karolina napisał(a):

"SMOCZE KOLCZYKI ZE SREBRA NA BIGLACH"

Dla mnie najpiękniejsze i po prostu idealne. Jeśli je kiedyś zdejmę, to tylko po to, by założyć jakieś inne ze Smoczej Kolekcji :) Dziękuję! Za fantastyczny kontakt również :)
★★★★★ 28.01.2021

Karolina napisał(a):

"KULECZKI SUROWE DO SMOKÓW - DLA PANI KAROLINY"

Urocze kuleczki. Idealnie komponują się ze skrzydłami. Dziękuję :)
★★★★★ 28.01.2021
Top