Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że w celu realizacji naszych usług przetwarzamy Twoje dane (szczegóły) i używamy cookies (szczegóły).
W DecoBazaar od 21.11.2024Wystawionych produktów: 80Cześć, miłośniczko romantycznej, kwiatowej biżuterii. Nazywam się Albina. Od ponad 10 lat tworzę własną biżuterię z wypiekanej gliny polimerowej. Ten proces daje mi ogromną przyjemność, a jeszcze bardziej cieszą mnie opinie moich klientów. Czuję wtedy, że to, co robię, ma sens. Sprawiam, że świat staje się odrobinę bardziej kolorowy i radosny. Bardzo cenię każdego wdzięcznego klienta. Kupują Państwo nie tylko produkt – kupują Państwo cząstkę mojego serca i mojej duszy.
Blooming Clay Jewelry to miejsce, w którym kwiaty nigdy nie więdną. Każdy element biżuterii powstaje ręcznie — z czułością, cierpliwością i miłością do detalu. Czerpię inspirację z natury – z jej kolorów, odcieni i subtelnych przejść barw. Zachwycają mnie kształty kwiatów, liści i płatków, które później próbuję odwzorować w miniaturowej formie. To, co widzę w naturze, przenoszę do biżuterii, nadając jej delikatność i żywy charakter.
Przyjemnego oglądania i udanych zakupów....