1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Czarny Kot

Czarny Kot

W DecoBazaar od 21.10.2013 Wystawionych produktów: 3Szydełkowe koronki i to co można szydełkiem wyczarować - doskonała jakość w porównaniu z fabryczną gipiurą, przetrwa w domach naprawdę długie lata – największą zaletą tych produktów jest ich trwałość, nawet piorąc je w pralce i nie oszczędzając w używaniu mogą dotrwać kilkudziesięciu lat.
Kategorie

HANDMADE

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Krzysztof napisał(a):

"MAŁA SERWETKA"

Bardzo ładne wykonanie:)
★★★★★ 13.03.2021

Grażyna napisał(a):

"OBRUS STARE ZŁOTO 97CM"

Wczoraj otrzymałam obrus ale właściwszym określeniem byłoby : serweta , wymiar bowiem to nie 97 cm lecz niespełna 80 cm . Zważywszy , że cena 186 zł. nie była niska , bardzo proszę o wymianę na wymiar właściwy . Mój okrągły stół ma 100 cm i otrzymany wymiar 80 cm jest stanowczo za mały !
Ewentualnie mogę tę serwetę dać na inny stół a Państwo doślecie większą , lecz w cenie sporo niższej .
Proszę o ustosunkowanie się do mojej reklamacji .

Grażyna Januszko

Odpowiedź Sprzedawcy:
Szanowna Pani Grażyno!
Obrus nabiera właściwych rozmiarów po wykrochmaleniu (najlepiej przy użyciu skrobii ziemniaczanej - gotowych krochmali nie polecam). Zawsze nowy i prany obrus będzie mniejszy tym bardziej, że oczka w moich pracach są wyplatane małym szydełkiem, co powoduje taki właśnie efekt, ale pomaga utrzymać formę przez lata. Proszę spróbować tak jeszcze zrobić, a jeżeli to nie sprawi, że rozmiar Panią usatysfakcjonuje, bardzo proszę o napisanie do mnie wiadomości (szkoda, że nie zrobiła Pani tego przed zgłoszeniem reklamacji). Czekam na wiadomośc od Pani.
01.05.2014
Top