1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > felt label

felt label

W DecoBazaar od dawna Wystawionych produktów: 23Felt Label jest marką powstałą w 2010 roku z potrzeby tworzenia i fascynacji filcem, ogromnymi możliwościami jakie daje w pracy zarówno nad małymi jak i dużymi formami użytkowymi, czy biżuteryjnymi.
Nazywam się Martyna Zakrzewska i jestem magistrem sztuki, a Felt Label jest moją pasją, która z czasem przerodziła się w pracę.
Moje projekty skierowane są do kobiet ceniących sobie oryginalność połączoną z wysoką jakością, wszystkie wyroby powstają w myśl zasady: "mniej znaczy więcej".
Zależy mi na konceptach idealnych, szytych na miarę dla klientów, więc nie boję się eksperymentów i angażowania ich w procesie twórczym.
Felt Label to niewielka pracownia dysponująca wszelkimi potrzebnymi narzędziami, materiałami i otwartą głową pełną pomysłów, aby stworzyć coś niepowtarzalnego tylko dla Ciebie.
Zapraszam do kontaktu!
<
1 2 3 4 5 ... 94
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Estera napisał(a):

"KROPKOWA FILCOWA TOREBKA DOTSHUNTER"

Jestem pod ogromnym wrażeniem jak pięknie zostało zapakowane moje zamówienie...dziękuję za śliczna torebkę, mały drobiazg oraz zniżkę na kolejne zakupy. Jestem zachwycona zakupem ❤️ Dziękuję i oczywiście szczerze polecam❤️

Odpowiedź Sprzedawcy:
Pani Estero bardzo dziękuję i cieszę się że jest Pani zadowolona :) Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie - Martyna
★★★★★ 22.04.2021

Liliana napisał(a):

"BROSZKA FILCOWA PSZCZOŁA"

Wszystko zgodne z opisem, przesyłka błyskawiczna, dziękuję.
★★★★★ 24.02.2021

Maria Weronika napisał(a):

"BROSZKA FILCOWA LIS"

Bardzo polecam! To mój kolejny zakup w FELT LABEL - kilka lat temu kupiłam dwie broszki i do dziś trzymają się świetnie, tym razem wybrałam przepiękne lisy. Polecam FELT LABEL nie tylko z powodu jakości sprzedawanych produktów oraz ich ciekawego wzornictwa, ale także za pełen profesjonalizm Sprzedawcy, miły kontakt z p. Martyną, która dopasowuje zamówienie do indywidualnych potrzeb klienta oraz za staranność zapakowania przesyłki, dołączone życzenia, rabat i piękne gratisy (niesamowita niespodzianka, gwiazdka już "poszła w świat" dołączona do domowych pierników na prezent!). To wszystko sprawia, że chce się tu powrócić na dalsze zakupy oraz szczerze polecać Felt Label znajomym! Pozdrawiam!

Odpowiedź Sprzedawcy:
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko powiedzieć - OGROMNIE DZIĘKUJĘ :)
★★★★★ 14.12.2020

Ewa napisał(a):

"BROSZKA FILCOWA SERCE - ZAM. SPEC. 10CM."

Jestem ABSOLUTNIE zachwycona!!!! Broszka jest piękna, duża, solidna, oryginalna, profesjonalnie wykonana. Świetny i szybki kontakt ze sprzedawcą w celu ustalenia nietypowych wymiarów. Zachęcam wszystkich do zakupów w tym sklepie!! Oby więcej takich :)
★★★★★ 09.03.2020

Ewa napisał(a):

"BROSZKA FILCOWA PSZCZOŁA"

urocza! Bardzo dziękuję :)
★★★★★ 03.12.2019

Ula napisał(a):

"SZARA FILCOWA TOREBKA FELTANDPAPER LIMITOWANA EDYCJA"

Cudna jest :)
★★★★★ 02.11.2019
Top