1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > GAJA BIŻUTERIA AUTORSKA

GAJA BIŻUTERIA AUTORSKA

W DecoBazaar od 17.02.2022 Wystawionych produktów: 20GAJA BIŻUTERIA AUTORSKA to marka stworzona z szacunku do Matki Natury oraz potrzeby bycia zawsze blisko Niej. Każdy naszyjnik, kolczyki, czy pierścionek są projektowane oraz wykonywane ręcznie w jednej pracowni. Zatapiane w krystalicznej żywicy prawdziwe rośliny są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, dzięki temu sama biżuteria staje się unikatowa. Tak jak nie istnieją dwa identyczne kwiaty, tak w pracowni Gai nie znajdziemy identycznej biżuterii, każda jest wyjątkowa.
Ten cytat idealnie opisuje filozofię GAI - "Twórcza postawa wyrasta z miłości- do słowa, obrazu, jakiejś idei, ziemi, czy ludzkości- z umiłowania, które wybiera i przepełnia nas do tego stopnia, że musimy je uzewnętrznić, tworząc."
Jestem pewna, że znajdziesz tutaj biżuterię przeznaczoną właśnie dla Ciebie, zrób sobie prezent z okazji...lub bez okazji, bo wiem, że każda z Nas jest tego warta. Rękodzieło jest też idealnym prezentem dla osoby która jest dla Nas ważna.
Witaj w Świecie Gai...
Kategorie

HANDMADE

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

Zuzanna napisał(a):

"LEŚNY WISIOR"

Wspaniały! Wisior dotarł pięknie zapakowany w ozdobne pudełko. Idealny na prezent dla osób, które cenią sobie oryginalność i piękno.
★★★★★ 15.12.2022

Zuzanna napisał(a):

"LEŚNY WISIOR"

Piękny, duży wisior. Niesamowicie wykonany. Dotarł pięknie zapakowany w ozdobne pudełko. Zdecydowanie polecam! :)
★★★★★ 15.12.2022
Top