1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Good Old Things

Good Old Things

W DecoBazaar od 03.12.2015 Wystawionych produktów: 383Sprawdź opinie o sprzedawcy "Good Old Things", który wystawia aktualnie 383 produktów, a w DecoBazaar działa od 03.12.2015.

Opinie o Good Old Things (9)

Jak zbieramy opinie?

anna napisał(a):

"FIGURKA AKT SIEDZĄCEJ KOBIETY, PROJ. J. FOREJTOVÁ, KERAMO KOSTELEC, CZECHOSŁOWACJA, LATA 60."

Figurka piękna ,przesyłka szybko dotarła po zamówieniu,polecam sprzedawcę
★★★★★ 02.04.2022

Bożena napisał(a):

"ZESTAW ŚNIADANIOWY CHODZIEŻ, POLSKA LATA 80."

Zestaw śniadaniowy produkcji nieodżałowanej Chodzieży. Z bardzo oryginalną dekoracją, którą - przyzwyczajona do znanych chodzieskich róż - spotkałam po raz pierwszy i natychmiast mnie urzekła. Nie mogłam się oprzeć jej pięknu. Jak to dobrze, że Sprzedawca Starych Dobrych Rzeczy nieustannie ratuje dawne skarby naszej rodzimej porcelany. A dostawa - w iście pancernym opakowaniu.
★★★★★ 27.05.2021

Bożena napisał(a):

"MARMURKOWY ZESTAW ŚNIADANIOWY KAROLINA, PRL LATA 70."

Kupiwszy już poprzednio dwa śliczne marmurkowe zestawy - granatowy dla siebie, pomarańczowy na prezent - zdecydowałam się na trzeci, w myśl rzymskiej zasady OMNE TRINUM PERFECTUM. (Zwłaszcza że nasz trudny czas skłonił Sprzedawcę do wyjątkowo kuszących rabatów, za co dziękuję).
I znów jestem zachwycona, bo ten trzeci komplet jest bodaj... najciekawszy. Kolor szlachetny, pod malunkiem subtelne reliefy, a całość wzbogaca opalizujące lśnienie. No i ta patyna lat. Właściciela "Starych Dobrych Rzeczy" serdecznie pozdrawiam - B.G.
★★★★★ 30.03.2020

Bożena napisał(a):

"MARMURKOWY ZESTAW ŚNIADANIOWY WAWEL, POLSKA LATA 70."

Osoba obdarowana tym zestawem jest pełna zachwytu. Podziwia piękno klasycznej formy i dekorację - jakby akwarelą malowaną. Ech, mieliśmy porcelanowe bogactwo, któremu nie dorównują "dizajny" przejętych za bezcen dzisiejszych fabryk. Dobrze, że uchowały się choćby pojedyncze antyczne egzemplarze. Sprzedawcę serdecznie pozdrawiamy - M.Z. i B.G.
★★★★★ 18.03.2020

Bożena napisał(a):

"MARMURKOWY ZESTAW ŚNIADANIOWY WAWEL, POLSKA LATA 70."

Dawnych wspomnień czar... Uroczy zestaw - tylko dla niesłodzących, żeby złocenia na dnie filiżanki łyżeczką nie zniszczyć. Skądinąd ubolewam nad upadkiem naszych dawnych firm "porcelanowych" (ostatnio Chodzieży). Za bezcen się ich pozbywamy, a z nimi naszej tradycji. Jaka szkoda.
★★★★★ 13.03.2020

Joanna napisał(a):

"SZKLANY ŻYRANDOL W STYLU MID-CENTURY MODERN, NIEMCY LATA 60."

Produkt zgodny z dokładnym opisem. Przesyłka doskonale zapakowana dotarła w idealnym stanie.
★★★★★ 03.06.2019

Hanna napisał(a):

"PORCELANOWA KONEWKA Z BOLESŁAWCA, LATA 70."

Konewka jest świetna, nadal spełnia swoje funkcje i pięknie wygląda. Ślady użytkowania dodają jej tylko uroku. Udany zakup. Pozdrawiam
★★★★★ 30.01.2017

Ewa napisał(a):

"KWIETNIK ZE SZKLANĄ MISĄ MURANO, WŁOCHY, LATA 70."

Kwietnik - wspaniały, piękny, jedyny w swoim rodzaju. Bardzo dziękuję, jestem zachwycona.
★★★★★ 29.06.2016

Bożena napisał(a):

"BUKOWY ZYDEL W STYLU JAPOŃSKIM PO RENOWACJI, NIEMCY, LATA 60."

Zydel dotarł prędko i bezpiecznie. Świetny do pracy przy komputerze. Ergonomiczny kształt, oszczędna estetyka. Dobrze, że się takie sprzęty ratuje i poddaje renowacji. "Odnowiciela" pozdrawiam - B.G.
★★★★★ 30.05.2016
Top