1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > hyggemacrame

hyggemacrame

W DecoBazaar od 05.06.2019 Wystawionych produktów: 76Z wykształcenia plastyk i magister filologii rosyjskiej. Pasję do rękodzieła zaczęłam rozwijać w sobie już w wieku kilkunastu lat. Najmocniej przybrała na sile w momencie urządzania swojego mieszkania i szukania różnych ciekawych alternatyw ocieplających wnętrze. Makramy tworzę od dwóch lat. Pierwsze kroki stawiałam wykonując kwietniki. W tej chwili w swoim dorobku mam łapacze snów, kwietniki, półki, girlandy, akcesoria dla dzieci, makramy. Wykonuje też prace na indywidualne zamówienia Klientów, pomagam w doborze rozmiaru, kolorystyce produktu, aby tworzył spójną całość z docelowym wnętrzem. Lubię i staram się przeplatać różne struktury materiału, elementy drewniane, które podkreślą kolorystykę wnętrza. Zaryzykowałam i poświęciłam się całkowicie swojej pasji. Jeśli chciałabyś/ łbyś, abym wykonała dany model w innym kolorze - napisz. Jestem otwarta i elastyczna na zmiany i modyfikacje wszystkich prac, jakie widzisz na moim profilu. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną na dłużej :)...
<
1 2 3
>

Opinie o sprzedawcy

Jak zbieramy opinie?

agata napisał(a):

"MAKRAMOWY KWIETNIK NA ŚCIANĘ BOHO"

bardzo piękny kwietnik, wykonany z ogromną dbałością!
★★★★★ 11.10.2022

agata napisał(a):

"MAKRAMA KWIETNIK WISZĄCY SKRZYDŁO ANIOŁA"

bardzo piękny kwietnik, wykonany z ogromną dbałością !
★★★★★ 11.10.2022

Agnieszka napisał(a):

"KWIETNIK MAKRAMOWY W STYLU BOHO"

Kwietnik przecudnie ożywił moją ścianę, uśmiecham się za każdym razem, kiedy na niego patrzę, jestem zachwycona, dziękuję ;)
★★★★★ 27.06.2022

Małgorzata napisał(a):

"PODKŁADKA NA STÓŁ POD TALERZE DEKORACYJNA ZE SZNURKA"

podkładka na stół ze sznurka bardzo polecam. Pani Aniu piękne i staranne wykonanie, materiał zgodny ze zdjęciem. Jestem bardzo bardzo zadowolona. Podkładki prezentują się na stole bardzo efektownie. To moje pierwsze zamówienie ale na pewno nie ostatnie. Dziękuję:)
★★★★★ 14.04.2022

Natalia napisał(a):

"UCHWYT WIESZAK ZE SZNURKA NA PAPIER TOALETOWY"

Piękne rzeczy, zgodne ze zdjęciem, zamówiłam również półkę i jestem bardzo zadowolona
★★★★★ 03.03.2021

joanna napisał(a):

"MAKRAMA SKRZYDŁA BOHO XXL"

Świetne dbałe wykonanie, polecam szczerze.
★★★★★ 12.02.2021
Top